^

Informace

Zkušený specialista na infekční onemocnění se zabývá diagnostikou a léčbou různých infekčních onemocnění. Evgeniy Kacman je mezinárodní specialista na léčbu patologických stavů vnitřních orgánů, neuroinfekcí a různých infekčních onemocnění dýchacích cest, kůže, kůže, krve.

Lékař má na starosti oddělení infekčních onemocnění, jeho celková lékařská praxe je více než 25 let. Ve své práci Kacman se používají pouze pokročilé a vysoce účinné techniky, které vykazují dobré výsledky při léčbě tisíců pacientů nejen v Izraeli, ale i mimo ně.

Evgeniy Kacman absolvoval s vyznamenáním na Lékařské fakultě Univerzity v Tel Avivu a pokračuje ve své stáži na největších klinikách v Izraeli a Kanadě. Je vyhledávaným specialistou na virová a infekční onemocnění. Poskytuje odborné poradenství při léčbě infekcí HIV.

Infektoři se aktivně zabývají vědeckou praxí, vyvíjejí nové diagnostické a terapeutické metody infekčních onemocnění. Mluví na mezinárodních konferencích a seminářích, demonstruje výsledky svého výzkumu a vývoje. Práce lékaře Kacman jsou pravidelně tisknuty v pokročilých lékařských publikacích. Je autorem více než 100 vědeckých prací. V roce 2000 získal titul nejlepšího klinického lékaře v Izraeli.

Vzdělávání a praxe

  • Izrael, Lékařská fakulta, Univerzita v Tel Avivu.
  • Izrael, Tel Aviv, stáž pro léčbu vnitřních chorob.
  • Izrael, Tel Aviv, stáž v léčbě infekčních patologií v Ichilov Medical Center.
  • Kanada, Toronto, stáž v nemocnici pro infekční onemocnění přenášená vektorem.

Členství v mezinárodních organizacích

  • Izraelská lékařská asociace
  • Izraelské sdružení infectiologists
  • Izrael AIDS asociace
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.