^

Informace

Fredi Aviv - Pokročilý izraelský onkolog a hematolog má nejvyšší kvalifikaci a mezinárodní slávu. Praktická zkušenost - 30 let. Základní specializací lékaře je diagnostika a léčba široké škály hematologických patologií.

Lékař Aviv je uznávaným světovým odborníkem v oblasti transplantací, patří do skupiny pokročilých specialistů, kteří se podílejí na transplantaci krevních buněk a kostní dřeně.

Fredi Aviv ukazuje pouze pozitivní lidské vlastnosti: je vždy klidný, pozitivně smýšlející a sbíraný. Dokáže snadno kombinovat klinickou praxi a vědecký výzkum. Poznamenal, že se pravidelně podílí na globálních výzkumných kampaních, ve kterých se objevují otázky transplantace kmenových buněk. Lékař publikuje svá díla v prestižních lékařských časopisech, čte zprávy na kongresech a sympoziích místního i mezinárodního měřítka.

Lékař Aviv přijímá pacienty na státních zdravotnických střediscích, vykonává soukromou praxi, pracuje jako učitel hematologie na univerzitě v Tel Avivu a dohlíží na vzdělávací kurz na izraelském ministerstvu zdravotnictví. Pravidelně přednáší izraelským, rakouským a britským studentům - budoucím hematologům, hematologům a transplantologům.

Vzdělávání a praxe

  • Azerbajdžánská lékařská univerzita, doktor medicíny (MD)
  • Klinická stáž a stáž v interním lékařství, hematologii a onkohematologii na Tel Aviv University v Izraeli

Členství v mezinárodních organizacích

  • Izraelská lékařská asociace (IMA)
  • Izraelská společnost interního lékařství (ISID)
  • Izraelská hematologická asociace (IHA)
  • Americká asociace hematologie (AHA)
  • Evropská asociace hematologie (EHA)
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.