^

Informace

Zavazadla lékaře mají Galina Shenkerman hluboké znalosti a téměř 40 let lékařské praxe v diagnostice a léčbě diabetu, onemocnění štítné žlázy (včetně benigních a maligních nádorů), endokrinních poruch, které vedou k rozvoji obezity a metabolických poruch.

Lékařka Shenkerman získala vysokoškolské vzdělání na Lékařském institutu v Záporoží, absolvovala specializaci a stáž v Izraeli - na Institutu endokrinologie (Univerzita v Tel Avivu) a vedoucích zdravotnických centrech.

Lékař Shenkerman řídí endokrinologický ústav Centra pro diabetes a obezitu na jedné z největších klinik v Izraeli a úspěšně léčí pacienty s endokrinními onemocněními na základě moderních diagnostických a inovativních terapeutických metod. Vede školení pro endokrinology, konzultuje s izraelskými a zahraničními odborníky, provádí výzkum v oblasti léčby dědičných endokrinních onemocnění a publikuje vědecké články v lékařských časopisech.

Je aktivním členem Izraelské nadace Diabetes and Obesity Foundation, Izraelské endokrinologické asociace a Asociace pro léčbu diabetu.

Mluví hebrejsky, anglicky a rusky.

Vzdělávání a praxe

  • Zaporozhye State Medical Institute, Ukrajina
  • Specializace v oblasti endokrinologie a léčby interních onemocnění na Ústavu endokrinologie, metabolismu a vysokého krevního tlaku na Tel Aviv University, Izrael
  • Stáž v Ichilov Medical Center, Tel Aviv, Izrael
  • Specializace na léčbu vnitřních onemocnění v lékařském centru "Meir", Kfar Saba, Izrael

Členství v mezinárodních organizacích

  • Izraelská lékařská asociace
  • Izraelská endokrinologická asociace
  • Izraelské sdružení pro léčbu cukrovky
  • Izraelské sdružení pro nadváhu
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.