^

Informace

Adrian Shulman - slavný izraelský odborník v oblasti reprodukční medicíny. V roce 2015 byl podle časopisu Forbes zařazen mezi nejlepší izraelské gynekologa - reprodukcionisty.

Celkové klinické zkušenosti - čtyřicet let.

Lékař Shulman je absolventem Lékařské fakulty Hebrejské univerzity v Jeruzalémě, má diplom s vyznamenáním. Absolvovala školení v izraelských a britských zdravotnických centrech. V současné době je brilantním ředitelem Centra IVF na soukromé klinice v Assutě.

Vysoce profesionální reprodukční, osoba s aktivním životním postojem, s individuálním přístupem ke každému pacientovi. Jeho práce demonstruje skutečně úžasné výsledky - jak v diagnostice, tak v léčbě neplodnosti. Adrian Shulman úspěšně uplatňuje nejnovější moderní metody ve své praxi, opravuje a řídí reprodukční funkci. Lékař je zároveň učitelem na izraelské univerzitě, vedoucí izraelské asociace IVF, a na mezinárodních gynekologických kongresech hovoří o problematice neplodnosti a její léčby. Řídí a konzultuje v mnoha reprodukčních klinikách v různých zemích světa, včetně Číny, Ukrajiny, Arménie, Japonska, Rumunska atd. Provádí ukázky vědeckých prací zabývajících se patologií reprodukčního systému u mužů a žen.

Profil zapnut Researchgate

Vzdělávání a praxe

  • Lékařská fakulta Hebrejské univerzity v Jeruzalémě, Izrael
  • Titul v oboru porodnictví a gynekologie na univerzitě v Tel Avivu v Izraeli
  • Stáž v oboru gynekologie v nemocnici "Meir", Kfar Saba, Izrael
  • Stáž v oblasti reprodukční endokrinologie v nemocnici Middlesex, Londýn, Anglie

Členství v mezinárodních organizacích

  • Izraelská gynekologická a porodnická asociace
  • Izrael asociace výzkumu neplodnosti
  • Evropská společnost reprodukce a embryologie
  • Americká společnost pro reprodukční medicínu
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.