^

Informace

Avi Ben-Harush - jeden z nejznámějších světových odborníků z oboru gynekologie, porodnictví a reprodukční medicíny. Je mezinárodní expertkou, diagnostikuje a léčí všechny nemoci gynekologického profilu. Na jeho účet - tisíce umělých inseminačních postupů, množství úspěšných případů léčby neplodnosti. Již více než 25 let se zabývá poradenstvím v oblasti reprodukční dysfunkce, pomáhá při obnově plodných schopností po léčbě onkopatologie.

Přijímá pacienty z celého světa, poskytuje kvalitní diagnostiku a poskytuje léčbu - včetně komplexních chirurgických zákroků zaměřených na zachování přirozené ženské funkce.

Profesor ve své praxi Ben-Harush používá různé IVF techniky, vždy s individuálním přístupem ke každému pacientovi, pomáhající i v těch beznadějných situacích.

Lékařská praxe není jedinou činností lékaře. Neustále zlepšuje své dovednosti, vede vědecký výzkum, prezentuje vědecká díla v odborných periodikách, přednáší a podílí se na tvorbě zdravotnických učebnic pro studenty.

Avi Ben-Harush - vynikající učitelka, která se nestará o sdílení svých klinických a akademických zkušeností s mladou generací gynekologů a reprodukčních lékařů. Pravidelně pořádá workshopy, skládá se ze specializovaných komunit mezinárodního rozsahu, neustále se zlepšuje ve studiu problematiky neplodnosti, IVF a obecných problémů gynekologie.

Vzdělávání a praxe

  • Univerzita lékařská. Ben-Gurion, Beersheba, Izrael, doktor medicíny (MD)
  • Druhý akademický titul v oboru porodnictví a gynekologie na Lékařské fakultě Univerzity Tel Aviv v Izraeli
  • Stáž v oblasti umělé inseminace a obnovy reprodukční funkce v nemocnici "Beilinson", Petah Tikva, Izrael
  • Stáž v IVF na McGill University, Montreal, Kanada

Členství v mezinárodních organizacích

  • Izraelské sdružení porodnictví a gynekologie
  • Izraelská společnost pro zachování plodnosti
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.