^

Informace

Ofer Shpilberg - Slavný izraelský specialista na hematologii a onkohematologii. Úspěšně praktikuje léčbu hematologických a hematologických patologií u pacientů jakéhokoliv věku. Hlavní činností profesora je léčba akutních a chronických forem leukémie, krevních onemocnění, anémií různých etiologií, stejně jako lymfomů, myelomů, myeloidní leukémie.

Lékař je Shpilberg dobře vzdělaný, jeho studium se konalo na univerzitách v Izraeli a ve Spojených státech. V současné době vede oddělení hematologie a hematoonkologie zdravotnického střediska. Je profesorem na lékařské fakultě Ben-Gurion University a profesorem na Pittsburské univerzitě.

Ofer Shpilberg - odborník ve svém oboru je uznávaným mezinárodním odborníkem. Jeho jméno se nachází v seznamu předních odborníků, kteří se zabývají léčbou leukémie, anémie, myelomu a lymfocytární leukémie.

Kromě běžné lékařské praxe se lékař Shpilberg podílí na státem sponzorovaném výzkumu, zlepšuje léčbu myelomu a lymfomu. Již publikoval více než 140 příspěvků ve specializovaných onkologických, hematologických a dalších lékařských publikacích.

Vzdělávání a praxe

  • Univerzita lékařská. Ben Gurion, Izrael
  • Magisterský titul v oboru interního lékařství na univerzitě v Tel Avivu v Izraeli
  • Master of Medicine ve veřejném zdraví na University of Pittsburgh, USA
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.