^

Informace

Orit Reish je pokročilým izraelským a americkým specialistou v oblasti lékařské genetiky. Vedoucí Ústavu genetiky, stejně jako cytogenetická a molekulárně biologická laboratoř. Průběžná praxe je třicet pět let.

Lékař Reish je odborníkem v oblasti cytogenetických studií (testy pro stanovení selhání chromozomálního souboru pacienta), mapování a identifikace nových genů a jejich mutací. Studuje genotyp-fenotypovou korelaci jednotlivých genových poruch v generacích a populacích, zkoumá dědičné faktory nádorových procesů v mléčných žlázách a vaječnících mezi vlastníky mutací BRCA1 / BRCA2.

Orit Reish Po absolvování Ben-Gurion University v Izraeli získala titul vyznamenání a byla rezidentem pediatrie na univerzitě v Tel Avivu. Pracovala v oddělení neonatologie a intenzivní péče, absolvovala další školení na americké univerzitě v Minnesotě a sloužila jako vojenský lékař v izraelské obranné armádě.

Klinická praxe lékaře je úspěšně kombinována s členstvím ve světových profesních komunitách a organizacích. Orit Reish Nezvyšuje svou profesionalitu, čte zprávy na specializovaných fórech a konferencích, píše vědecké práce a publikuje v mezinárodních lékařských časopisech.

Vyučuje na pediatrickém oddělení Univerzity v Tel Avivu, je majitelem řady grantů přidělených Mezinárodní izraelsko-americkou nadací pro studium nových genů.

 

Vzdělávání a praxe

  • Univerzita lékařská. Ben-Gurion, Beersheba, Izrael
  • Sídlo v pediatrii na Tel Aviv University, Izrael
  • Specializace v genetice a metabolismu na University of Minnesota, USA
  • Americká licence pro praxi (1995)
  • Osvědčení Americké rady pro lékařskou genetiku (1996)
  • Izrael lékařské genetiky rady certifikát

Členství v mezinárodních organizacích

  • Izraelská lékařská asociace (HARI)
  • Izraelská společnost lékařské genetiky (ISMG)
  • Izraelská společnost klinické pediatrie (CHIPAC)
  • Americká společnost pro lidskou genetiku (ASHG)
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.