^

Informace

Yosi Alkalay Je pokročilým izraelským dermatologem uznávaným globálním specialistou na léčbu dermatovenereologických patologií. Renomovaný lékařský expert, který poprvé v Izraeli aplikoval mikrografickou chirurgii pro onkologické onemocnění. Lidé z celého světa se obracejí k lékaři o pomoc. Během své dlouholeté praxe profesor Alkalay kompletně vyléčil tisíce pacientů trpících dermatitidou, psoriázou, dědičnými a alergickými dermatologickými chorobami, autoimunitními a virovými kožními onemocněními, prekancerózními a rakovinnými onemocněními kůže. V současné době klinická zkušenost lékaře přesahuje třicet let.

Lékař Alkalay používá ve své praxi mikrografické operace, které vyžadují super profesionální přístup. Tyto operace patří do kategorie minimálně invazivních, s jejich pomocí odstraňují různé maligní kožní léze s maximálním možným uchováním zdravé tkáně a příjemnou dobou zotavení. Tento typ chirurgické léčby za účasti profesora již získal spoustu pozitivní zpětné vazby, která přímo indikuje profesionalitu Yosi Alkalay.

Lékař obdržel diplom s vyznamenáním na Sackler Medical School na Univerzitě v Tel Avivu, specializovaný na I. Nemocnici v Rabinu, a vyškolený v Centru pro rakovinu M. Andersona na University of Texas. Profesor zvládl metodu mikrografických operací při studiu na Baylor Medical College (Houston).

Specialista na onko-dermatologii Alkalay se stal zakladatelem a předsedou izraelské Dermatochirurgické komunity Izraelské lékařské unie. Založil Provozní společnost MŽP.

Lékař přijímá pacienty v klinickém centru Assuta, provádí výzkumné aktivity a zavádí svůj vlastní program do procesu učení studentů, který je uznáván a schválen na lékařských fakultách Spojených států a Izraele.

Yosi Alkalay - Autor více než sto vědeckých prací. Přednáší v různých mezinárodních organizacích a velkých evropských a amerických zdravotnických centrech.

 

Vzdělávání a praxe

 • Lékařská fakulta, Tel Aviv University, Izrael; Titul doktora medicíny (MD)
 • Specializace v dermatologii a venereologii na základě nemocnice. I.Rabina, Petah Tikva, Izrael
 • Postgraduální studia v dermatologii na Onkologickém centru pojmenovaném po M. D. Anderson University of Texas (Anderson Cancer Center), Houston, USA
 • Stáž v operacích MOHS na oddělení dermatologie na Baylor College of Medicine (BCM), Houston, USA

Členství v mezinárodních organizacích

 • Prezident izraelské dermatologické společnosti (ISDV)
 • Konzultant izraelské onkologické společnosti na dermato-onkologii (ISCO)
 • Evropská akademie dermatologie a venereologie (EADV)
 • Tajemník Evropské společnosti pro mikrografické operace (ESMS)
 • Americká akademie dermatologie (AAD)
 • Americká společnost dermatologické chirurgie (ASDS)
 • Člen představenstva, American Skin Cancer Association (ASSCF)
 • Tajemník Mezinárodní společnosti dermatologické chirurgie (ISDS)
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.