^

Informace

Ziv Ben-Ari Je známým izraelským hepatologem, mezinárodním odborníkem v oblasti patologických stavů jater. Vede jaterní patologické centrum a řídí oddělení transplantace jater. Praxe po dobu 30 let.

Lékař Ben-Ari je vynikající specialista, který aplikuje všechny moderní moderní zobrazovací diagnostické techniky. Lékař se zabývá léčbou takových patologií, jako jsou různé typy hepatitidy, autoimunitní procesy v játrech, intoxikace jater, znovuzrození tuků, biliární cirhóza, lidský herpes virus typu 4, cytomegalovirová infekce. Konzultuje interpretaci ultrazvukových dat, testy jaterních funkcí, tomografii a je odborníkem na léčbu komplexních případů onemocnění.

Ziv Ben-Ari úspěšně léčí benigní procesy v játrech, má svůj vlastní přístup k léčbě primárních nádorů. Pracuje jako chirurgické odstranění nádorových nádorů, radiofrekvenční léčba, transplantace, chemoembolizace atd. Provádí komplexní chirurgické zákroky: odstraňuje nádorové léze, provádí transplantaci jater.

V roce 2012 lékař uspořádal a vedl Centrum pro jaterní patologie. Vláda, akademická sdružení, Univerzita v Tel Avivu a několik farmaceutických společností přidělily více než tři desítky grantů na provádění výzkumu onemocnění jater.

V současné době je lékař vedoucím kontrolního projektu národní hepatitidy C. Vede klinické pokusy, účastní se různých mezinárodních výzkumných skupin. Neustále se účastní mezinárodních fór a kongresů věnovaných léčbě onemocnění jater. Pracuje jako zástupkyně redaktorky v řadě prestižních lékařských publikací, vydává vlastní práce a přednášky. Je profesorem na Sackler School of Medicine na univerzitě v Tel Avivu.

Vzdělávání a praxe

  • Lékařská fakulta Univerzity Technion v Haifě, Izrael
  • Stáž v oblasti onemocnění vnitřních orgánů v lékařském centru "Kaplan", Izrael
  • Stáž v hepatologii a transplantaci jater v Royal Hospital „Royal Free Hospital“ v Londýně ve Velké Británii

Členství v mezinárodních organizacích

  • Izraelská lékařská asociace
  • Předseda izraelské společnosti pro studium jater
  • Evropská asociace pro hepatologii
  • Americká asociace pro hepatologii

Publikace v zahraničních lékařských časopisech

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.