^

Kosmetika a make-up

Olej z čajovníku na obličejPro ošetření ječmene se používají parní lázně, pro které je třeba připravit roztok 2-3 kapek...

Make-up je nejen kreslení, ale i modelování, korekce (korekce) formy a pleti. Při použití dekorativních léků je cílem zvýraznění atraktivních obličejových vlastností. Nejdůležitější je používat tyto drogy. Dobrý make-up by měl být jemný a zdůrazňovat jemnost make-up sám, to by mělo být přirozené, téměř neviditelné. Při správné aplikaci a včasném odstranění nedochází k narušení obvyklých procesů v kůži. Ve dne působí jako tenká ochranná vrstva, která poskytuje účinnou ochranu pokožky před nepříznivými účinky environmentálních faktorů.

Populární články v této sekci

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.