^

Péče o pleť

Peeling pleti s kyselinou ferulovou

Obzvláště populární mezi kosmetickými procedurami je povrchový chemický peeling, který pomáhá odstranit některé kožní problémy a zlepšit texturu epidermis. Takovým postupem je peeling kyselinou ferulovou.

Atraumatické čištění obličeje

Na rozdíl od manuálních nebo vakuových technik se atraumatické čištění obličeje provádí bezkontaktně. Kůže proto není poraněná a nepůsobí mechanické namáhání a nedochází k nežádoucím účinkům v podobě podráždění, napětí, hyperémie.

Epilace horního rtu

Každý, kdo se chce dlouhodobě zbavit antén, se může uchýlit k postupu epilace. Na rozdíl od depilace, kdy je odstraněna pouze viditelná část vlasů, zahrnuje tato metoda destrukci vlasových folikulů.

Čištění obličeje kyselinami: hyaluronová, salicylová, mléčná

Pokud kosmetička doporučila očistu obličeje kyselinami, měla by začít důkladnou přípravou - bez ohledu na to, zda v salonu nebo doma. Rozdíl je v tom, že v kosmetickém zařízení to bude provádět profesionál, a pokud to uděláte sami, měli byste se o přípravek osobně postarat.

Krém na obličej s účinkem proti stárnutí: pořadí nejlepších značek

Kvalitní krém by měl obsahovat v různých kombinacích následující sloučeniny: retinol, kyselinu askorbovou, polyfeny, isoflavony, proxylan, hydroxykyseliny, kyselinu hyaluronovou, kolagen, elastin, peptidy, esenciální a mastné rostlinné oleje.

Krémy na mastnou pleť: nejvyšší hodnocení

Zvýšený obsah tuku v důsledku nadměrné aktivity mazových žláz, což vede ke snížení koncentrace kyseliny linolové - stavebního materiálu buněčné membrány a snížení kyselosti.

Jak se zbavit heřmánku akné: recepty

Složení byliny Matricaria obsahuje éterické oleje a další látky, které příznivě působí na kůži a pomáhají při kožních vyrážkách. Zvažte nejoblíbenější recepty s heřmánkovým akné

Heřmánek pro pupínky na obličej: odvarů, nálevů, pleťových vod, masek

Heřmánek (Matricaria) má silné protizánětlivé a antiseptické vlastnosti. Kvůli tomu se vyrovná s akné na tváři a těle. Rostlina dezinfikuje a potlačuje zánětlivé procesy.

Čištění obličeje aktivním uhlím

O aktivním uhlí, většina z nás ví jen to, že je to velmi užitečný lék pro otravu a některé střevní problémy.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.