^

Kliniky transplantace vlasů: v Turecku, Rusku, na Ukrajině, v Německu

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Zatím jsme hovořili o výhodách, které vlasové štěpy dávají časným plešatým lidem a těm, jejichž hlava vlasů je velmi daleko od ideální v hustotě, což způsobuje určité problémy psychologické a fyzické roviny. Dále jsme se zabývali různými způsoby provedení takového procesu, který je z estetického hlediska důležitý, jejich výhody a nevýhody, a to po ukončení procedury. Ale všechny tyto informace se zdají málo, jestliže ti, kteří chtějí soutěžit o svou krásu radikálními metodami, nebudou vědět, kde je třeba provést transplantaci vlasů.

Za prvé, transplantace vlasů ještě není tak žádoucí, aby mohla být prováděna v jakékoli kliniky v jakémkoli městě. To se rozvíjející oblasti estetické medicíny, která zapustila kořeny ne ve všech městech, protože rozhodování o transplantace vlasů nestačí, je třeba se rozhodnout, na zemi a na kliniku, kde chcete, aby to.

Je třeba říci, že vážné kliniky, které praktikují nejnovější technologie, lze nalézt nejen v zahraničí, ale také v zemích bývalého SNS. Navíc je třeba hledat v regionálních městech. Počítá s transplantací vlasů v malém městě, zatím není nutné, ačkoli poptávka po proceduře je ve všech osadách.

Možná se jednou situace změní k lepšímu a transplantace vlasů se může uskutečnit v jakémkoli městě, přesto by slušná poptávka a cenová politika měla zajímat odborníky a vést k otevření nových center. Mezitím budeme hovořit o těch známých klinikách, které dnes existují v různých částech světa.

Transplantace vlasů v Turecku

Tato země má velmi bohaté zkušenosti směrem k transplantaci vlasů, z dobrých důvodů její klinice hledají informace nejen Ukrajinců a Rusů, ale také obyvatele evropských zemí. Turecké klinice jsou důvěryhodné, proto se lidé nelitují za peníze na víza, lety a ubytování v této zemi, které jim mohou zaručit krásný účes.

Klinika estetické medicíny DOKU (Adam a Eva)  je jednou z vedoucích klinik v Istanbulu, kde hledají pomoc pacienty z Evropy a Asie. Transplantace vlasů je metoda FUE se provádí plynule a vlasy není oholil, což znamená, že bezprostředně po zákroku, pacient může vidět výsledek transplantace, jak to bude v příštím roce.

Transplantace se provádí jak u mužů, tak u žen. Navíc se budují obočí a vousy.

K dispozici je klinice v Istanbulu v Cumhuriyet Mah. Incirlidede Cad. Ne: 6-2, Anthill Towers, Sisli, Istanbul

Estetická klinice estetické medicíny (Estetika)  je největším lékařským centrem v Turecku, jedním z nich je transplantace vlasů. Lékařské centrum přijímá od roku 2010 pacienty z celého světa a provádí léčbu podle mezinárodních standardů.

Transplantace vlasů se provádí klasickou metodou a metodou FUE.

Klinika se nachází na adrese: Ataşehir (Istanbul) Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. Č. 28

Centrum pro transplantace vlasů Med v Pamětní klinice Antalya je moderní zdravotnická zařízení s 15 lety zkušeností, které pracují podle mezinárodních norem nejnovějších zařízení. Jeden z prvních je akreditován JCI.

Centrum nabízí řadu léčby alopecie včetně transplantace vlasů pomocí metod FUT a FUE. Specialisté provádějí transplantaci vlasů u mužů a žen, stejně jako transplantaci obočí a vousů, léčbu chronické ztráty vlasů pomocí plasmoliftingu.

.Entr ruposloze podle adresy: Kuskavagi Mah. Atatürk Bulvarı č.: 81 Konyaalti / Antalya.

FUE Hairlain Clinic  je známá turecká klinika, která provádí transplantaci vlasů pomocí metody FUE již 15 let, a to od svého založení v roce 2002. Clinic specialisté poskytují bezproblémový postup na vysoké úrovni, cvičit transplantace vlasů jako barva, a v jiných částech těla, plus nápravných transplantaci nezbytné v případě selhání předchozí transplantace, vlasy správně růst.

Klinika se nachází v Ankaru. Více informací získáte na adrese fue-hlc@mail.ru nebo telefonicky v Rusku +7 (987) 188-76-06.

Soukromá klinika TURHAIR  v Istanbulu, kde je Dr. Demir, který je členem organizace nejlepších lékařů transplantačních lékařů FUE EUROPE a ISHRS.

V klinice se provádí transplantace vlasů metodou FUE na hlavě, vousu, knírech a obočí.

Klinická odpověď na adresu: Incirli Cad. Limon Çiçeği Sok. Asfalti Caddesi Blok № 1 Bakirkoy / ISTANBUL, telefon +9 (0 534) 974- 22-00.

Je třeba říci, že v Turecku je transplantace vlasů téměř každodenní, protože v tomto směru je otevřeno mnoho lékařských středisek a klinik. Pacientům je k dispozici: bezplatný transfer, plná penze, možnost pobytu na klinice v den operace a mnoho dalšího. Ne všechny soukromé kliniky však mohou poskytovat vysokou úroveň služeb. Navíc téměř všechna centra transplantace vlasů praktikují pouze bezproblémovou techniku transplantace.

Transplantace vlasů v Rusku

Nebudeme skrývat hřích, abychom provedli kvalitní transplantaci vlasů. Rusoví obyvatelé nepotřebují do zahraničí. Provádět postup transplantace na vysoké úrovni jsou schopni i místní lékaři na známých klinikách.

 Klinika REAL TRANS HAIR (RTH vlasová transplantace) je jednou z dobře známých klinik Ruské federace, která působí v oblasti transplantace přibližně 17 let.

Odborníci provádí transplantaci vlasů pomocí dvou metod pásku a FUE. Současně nejsou ve spěchu k přechodu na modernější metodu HFE, vzhledem k tomu, že jde o marketingový talent. Uvádějí, že metodika HFE není ve skutečnosti unikátní způsob, druh bezešvé technice FUE, vykonávány jinými nástroji (technologie FUE implantátoru PEN), protože FUT technika je varianta způsobu pásu. Mimochodem, metody FUE IMPLANTER PEN se používají v mnoha klinikách v Turecku pod původním, nikoli reklamním názvem.

Klinika také provádí transplantaci vlasů v oblasti knírek a vousů.

Klinika RTH v Rusku se nachází na adrese: Moskva, stanice metra Kurskaya, Yakovoapostolsky pereulok, 8a.

Trichologie centrum Ever na vlasy  - známý v ruském zdravotnickém zařízení (člen Mezinárodní společnosti pro obnovu vlasů chirurgie ISHRS), nácvik práce na nové metodě transplantace vlasů v HFE tureckých specialistů na více než 13 let. V Rusku je metoda HFE patentována, ale takové operace jsou prováděny pouze na klinice se stejným názvem. To je věřil, že tato technika vám umožní pokrýt hlavu s vlasy, a to i při posledních 6 stupních alopecie, to však bude trvat asi 8-12 hodin.

Specialisté se zabývají transplantací vlasů z oblasti hlavy, transplantací obočí, kníry, vousy, kníry.

Trhologické centrum pro HFE se nachází na adrese: Moskva, ul. Schepkina, 58 s. 3. Více se můžete dozvědět pomocí vícekanálového telefonu  +7 (915) 107-55-44.

Klinika plastické chirurgie a kosmetologie Inteko je  také jednou z nejlepších klinik v Moskvě, která poskytuje služby transplantace vlasů. Otevření klinice se uskutečnilo v roce 2003.

Specialisté Inteko-kliniky pracují podle dvou metod: pásek a FUE, také s ohledem na metodu HFE není neoperační zásah, nýbrž druh bezproblémové techniky.

Adresa kliniky: Moskva, st. 2. Tverskaya-Yamskaya, 26, tel .: +7 (499) 250-96-56.

Specializovaná klinice pro transplantaci vlasů "Lysin - ne"  je oblíbené centrum v Rusku s nadějným jménem a 15 lety zkušeností v oblasti transplantace vlasů. Během této doby lékaři pomohli získat tisíce pacientů krásnou hlavu vlasů.

Specialisté na kliniku, kteří jsou členy ISHRS, pracují na dvou patentovaných metodách po celém světě: pás a FUE.

Klinika se nachází na adrese: Moskva, ul. Clara Zetkin, 33, budova 25, telefon +7 (495) 585-76-36.

Specializovaná klinika pro rekonstrukci vlasů a transplantaci vlasů "Volosy.ru"  je moderní ruské centrum, které působí od roku 2004, i když zkušenost s transplantací vlasů je ještě starší (od roku 1996). Všichni lékaři kliniky jsou uvedeni v mezinárodní organizaci ISHRS.

Odborníci na klinice provádějí transplantaci vlasů metodami FUE a FUT, používají pouze vlastní vlasy pacienta jako biomateriál. Je také možné kombinovat obě metody. Není-li možné dosáhnout hustoty srsti, nabízí klinice další metodu trichopigmentace (lékařské tetování). Podle své vlastní techniky lékaři provádějí obočí a řasy a také používají různé alternativní metody léčby plešatosti.

Klinika "Volosy.ru" se nachází na adrese: Petrohrad, Prospekt Prospekt, 69, tel. +7 (921) 886-56-64.

Transplantace vlasů na Ukrajině

Naši krajané nejsou o nic horší než cizinci, ale také sledují svůj vzhled a chtějí být krásní. A vlasy - to pomáhá dát lidské tváři zvláštní tvář, což znamená, že naléhavost transplantace vlasů v nás není menší než v ostatních rozvinutých zemích.

Zvažme některé kliniky, kde naši krajané mohou projít transplantací vlasů, aniž by opustili zemi.

Klinika plastické chirurgie a medicíny omlazení Ana-Cosmo  je jednou z nejprestižnějších klinik na Ukrajině a zemích bývalého SNS, které existují již více než 20 let. Má vysokou úroveň akreditace Ministerstva zdravotnictví Ukrajiny a odborníci se mohou pochlubit certifikáty a diplomy mezinárodního standardu.

Transplantace vlasů je v oddělení světoznámého plastického chirurga Akaki Tsilosani. Provádí operace s patchworkovou metodou FUT a bezproblémovou FUE, pokud je to nutné, implantuje vlasy z různých částí těla a zajišťuje 92% přežití biomateriálu.

Klinika se nachází v Kyjevě, ul. Belorusskaya, 11b, telefon +38 (044) 483-21-78, +38 (050) 326-62-91.

Klinika laserové kosmetologie a chirurgie Diamond Laser je zdravotní středisko s pětiletou zkušeností, která udržuje krok s časem, naslouchá potřebám ukrajinského obyvatelstva. Jednou ze služeb, které centrum nabízí, je transplantace vlasů, kterou specialisté centra provádějí bezproblémovou metodou FUE a přesunou až 4 000 štěpů na postup. Transplantace vlasů je také prováděna na obočí a hlava za přijatelné ceny až 50 UAH za graft.

Adresa kliniky: Kyjev, ul. Krasnoarmeyskaya, 89, tel. +38 (044) 228-72-45.

Laserová laserová kosmetická a chirurgická klinika "Zlatý laser" je dalším lékařským střediskem evropské úrovně, který existuje asi 5 let a dokázal se bezproblémově v oblasti transplantace vlasů. Ceny za proceduru transplantace vlasů jsou identické s předchozími klinikami.

Adresa kliniky: Kyjev, ul. Leo Tolstoy, 8, telefon +38 (044) 338-12-90.

Ústav regenerační estetické medicíny "VIRTUS" je zdravotní středisko s 26 lety zkušeností, které mají pobočky v různých městech Ukrajiny. Klinika zavádí mnoho nejinovativnějších metod v kosmetologii, dermatologii, trichonologii.

Více než 10 let v instituci provádí transplantaci vlasů pomocí techniky pásky.

Najít adresu Clinic pobočky v různých městech (Oděsa, Kyjev, Charkov, Dnepr, Nikolaev, Cherson), volejte +38 (044) 332-44-00 v Kyjevě nebo +38 (044) 700-60-60 v Oděse.

Medilandská klinika pro laserovou a endoskopickou medicínu  je moderní, dobře vybavená ambulantní klinika v srdci Ukrajiny, která mimo jiné poskytuje léčbu a plastické chirurgické služby.

Klinika široce využívá způsob transplantace vlasů FUE a nabízí transplantaci obočí za přiměřené ceny.

Klinika se nachází na adrese: Kyjev, ul. Kopernika 12-d, tel. +38 (044) 355-33-31, +38 (095) 365-00-04.

Centrum pro zdravé vlasy Ruben Hair je aktivně se rozvíjející licenční klinikou se čtyřletou zkušeností v oblasti léčby a transplantace vlasů pomocí metody FUE bezproblémové.

Kromě transplantace vlasů centra v lékařů hlavy provádět transplantace vlasů na obočí a vousy, stejně jako mnoho fyzikální terapie, účinné pro léčbu plešatosti. Na konci transplantačního postupu dostane pacient písemnou záruku růstu vlasů.

Adresa léčebného centra: Odessa, ul. Srednefontanskaya, 19b, kancelář.203, telefon +38 (048) 700-76-76. Pobočka v Kyjevě: st. Turgenevskaya, 76/78, telefon +38 (044) 486-56-58, +38 (067) 463-76-76.

Klinika trichologie a dermatologie "Centrum péče o vlasy"  - organizace, která existuje déle než 20 let. A celou dobu se její specialisté zabývali otázkami léčby pokožky a vlasů, používaly mezinárodně uznávané standardy léčby a jedinečné autorské techniky.

Klinika přijímá zkušené trichology, kteří mohou poradit v léčbě různých druhů plešatosti.

Adresa kliniky: Kyjev, ul. Kudryášová, 3, telefon +38 (044) 537-66-10.

Jak můžete vidět, pokud chcete, najdete na Ukrajině oba centra pro transplantaci vlasů se zkušenostmi a relativně nové kliniky, připravené pomoci vašim spoluobčanům vrátit mládí a krásu spolu s krásnými vlasy. Takže není vůbec nutné hledat pomoc na falešné straně.

Transplantace vlasů v Bělorusku

Navzdory stabilní politické a ekonomické situaci v zemi se mnoho inovativních technologií v žádném případě nepomíná k tomu, aby se vydalo na cestu. Tak se to stalo s transplantací vlasů. Většina klinik nabízejících služby transplantace vlasů má v této oblasti plastické chirurgie velmi málo zkušeností. Nicméně, existují některé změny v tomto směru.

Centrum plastické chirurgie Edaran-Medical, které existovalo od roku 1997, nedávno nabídlo krajanům nejen transplantaci vlasů, ale také transplantaci nejmodernější metodou HFE se zárukou přežití vlasů.

Adresa kliniky: Minsk, ul. Lenina, 9. Telefon +375 (17) 220-21-01.

Medical Center „důvěra“, pracovní zkušenosti s rozlohou více než 13 let, má k dispozici vysoce kvalifikované plastický chirurg s 8 let zkušeností Mechkovskaya Prokofjeva, který také drží transplantace vlasů pro non-chirurgické metody HFE.

Adresa centra: Minsk, ul. Zaslavskaya 23/1, kabina. 17.

Centrum estetické medicíny "Hinevich a K", které působí od roku 1992, je připraveno poskytovat služby pro konzultaci a transplantaci vlasů s páskem a metodami, transplantace dlouhých vlasů a vlasů z jiných částí těla.

Adresa centra: Minsk, ul. Pionerskaya, 45. Telefon +375 (29) 653-39-95.

Lékařské centrum "Corona", které působí od roku 2004 v oblasti ošetřování vlasů a pokožky hlavy, provádí diagnostiku vlasových problémů a procedur transplantace vlasů pomocí technologie FUT při zachování sklonu vlasů.

Adresa centra: Insk, ul. Kommunisticheskaya, 3, tel. +375 (29) 358-12-04.

Lékařské centrum "Nordin" - moderní klinika v borovém lese, specializující se na plastickou chirurgii včetně transplantace vlasů a patchwork a bezproblémové metody. Průměrné náklady na operaci jsou uvedeny v rozmezí 42-43 tisíc rublů.

Adresa centra: Minsk, ul. Surganova, 47b. Telefon +375 (017) 289-54-56.

Zjevně obyvatelé Běloruska také nemusí jít do zahraničí, aby obnovili vlasy na hlavách. Podle recenzí se domácí kliniky vyrovnávají s transplantacími vlasů horšími než zahraničními mistry.

Transplantace vlasů v Německu

Německo je země charakterizovaná jeho pedantry a důsledným přístupem k jakémukoli podnikání, tolik se domnívá, že léčba je nejlepší v této zemi. Lékařský průmysl v Německu trpí dnešní krizí kvůli nedostatku kvalifikovaných pracovníků, takže se nenechte překvapit, pokud se tam pracuje plastický chirurg, který je váš krajan.

Co se týče klinik, které provádějí operace transplantace vlasů, většina z nich může být dosaženo pouze prostřednictvím zprostředkovatelů, kteří nabízejí své služby pro léčbu na klinikách v Evropě. Je známo, že metoda FUE pro transplantaci vlasů nabízí inovativní kliniku v Hamburku FUE - Hairtransplant, která se bezproblémově specializuje na transplantaci vlasů. Adresa kliniky: Hamburg, Wendemuthstrabe, 5, tel. +49 (0) 40-22862-115.

Transplantace vlasů se provádí také na klinice Vinsbaden "Mang Medical Way" a centu sítě "Estetická klinika", jejíž pobočky se nacházejí v Mnichově, Hamburku, Düsseldorfu.

Transplantace vlasů v Tádžikistánu

Svítidlo Medicine Tádžikistán se v roce 2010 rozhodla dokázat, že jejich země nebude stát stranou od inovativní technologie v kosmetickém průmyslu, a že tato země kvalifikovaných odborníků schopných provádět operace transplantace vlasů. První operace byla provedena dne 13. Května téhož roku, slavný chirurg a vedoucí katedry rekonstrukční mikrochirurgie, jeden z předních lékařských center Tádžikistánu W. Kurban. Pacienti byli schopni přidat až 3,5 tisíc vlasových folikulů do lýtkové oblasti hlavy.

Dále ve středu byly provedeny další podobné operace, ale v Tádžikistánu dosud nebylo dosaženo širokého rozdělení plastových vláken. Naučili jsme se, že dnešní transplantace vlasů FUT probíhá v tadžické vlasové klinice a mezinárodní klinice Ibn Sina (str. Fotekh Niesi, 34) v Dushanbe. Možná dnes, jiné pobočky centra Ibn Sino otevřela v Khujand a Farhor, kde bylo jejich otevření plánováno dříve.

Transplantace vlasů v Azebirjana

Chcete-li říci, že se plastická chirurgie vlasů v Azejbardánu vůbec nevyvíjí. Další věc je, že v zemi není tolik klinik, které praktikují takový směr estetické medicíny.

Přesné informace se nám podařilo najít jen v dobře známý v Azeybardzhane Centrum estetické medicíny «Celamig» (Celamig Plastik Estetik Cerrahi Klinika), která poskytuje služby pro klapku vlasy transplantace kůže. Centrum se nachází v Baku na ulici. Sulejmana Rahimova, 126/64, telefon + (99412) 480-05-35.

V podstatě Azeybardzhana nabízejí obyvatelé udělat krátký výlet do sousední země Gruzie, kde jsou kliniky transplantace vlasů zabývá známou Tbilisi:

  • Centrum transplantace vlasů "Talizi" (18 let tréninku), vedené chirurgem Akaki Tsilosani, praktikující bezproblémovou techniku,
  • Hairline Mezinárodní vlasy a vlasy restaurování a výzkumné centrum.

Taková cesta zřejmě nebude obtížné pro obyvatele Azeybardzhana, kteří se rozhodli na drastické opatření k boji proti alopecii pro bezvízové cestování a letů denně z Baku do Tbilisi docela dovolit takové potěšení.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.