^

Facelift

Biologický proces stárnutí obvykle začíná ve druhé polovině života, ačkoli první věkem související změny v obličeji lze pozorovat od věku 28-30 let. Změny v množství elastinu a kolagenu a jejich procenta dříve nebo později vedou k tvorbě vrásek a záhybů kůže, které určují především vnější příznaky stárnutí člověka. Proces stárnutí ovlivňuje nejen kůži, ale i podkladové tkáně: mastné, fasciální, svalové, aponeurotické, kosti. V souvislosti s tím je nyní vyvinuto a používáno značný počet způsobů omlazení obličeje a krku, což jim umožňuje ovlivnit nejen kůži, ale i hlubší struktury, aby získaly výraznější a dlouhodobější kosmetický efekt. Facelift je dnes velmi běžná operace.

Typy nití pro facelift

Použití nití na lifting obličeje preferují ti, kteří si na plastickou operaci netroufají. Úspěch postupu závisí na kombinaci faktorů: zkušenostech specialisty

Kruhový facelift

Mnoho žen a někteří muži se zajímají o různé metody chirurgického omlazení, ale ne všichni vědí, co je kruhový lifting obličeje. Hovoříme o celém komplexu operačních postupů, jejichž účelem je korigovat změny související s věkem.

Facelift alternativními prostředky

Jednoduché recepty na lifting obličeje, připravené z dostupných přírodních surovin, jsou často stejně účinné jako drahé profesionální metody.

Masáž pro zvednutí oválu obličeje doma

Masáž pro facelift doma je pohodlná a snadno se provádí téměř denně.

Zvedání horních a dolních víček: technika operace

Co se týče chirurgických metod, lifting očních víček se v tomto případě nazývá blefaroplastika. Jedná se o radikálnější, ale 100% efektivní způsob, jak ušetřit

Alternativa k blefaroplastice očních víček: krémy, masky, cvičení

Nejjistější způsob, jak se zbavit natažené kůže nad očima nebo pod očima, je provést blefaroplastiku – operaci k odstranění přebytečné kůže.

Zvednutí krku bez operace doma

Gymnastika pro zvedání krku a obličeje nevyžaduje tělocvičny, lze ji klidně provádět v práci, v dopravě, doma.

Obočí výtah

Atraktivita ženy je kombinací mnoha detailů a obočí zaujímá důležité místo v atraktivním vzhledu.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.