Facelift

Biologický proces stárnutí obvykle začíná ve druhé polovině života, ačkoli první věkem související změny v obličeji lze pozorovat od věku 28-30 let. Změny v množství elastinu a kolagenu a jejich procenta dříve nebo později vedou k tvorbě vrásek a záhybů kůže, které určují především vnější příznaky stárnutí člověka. Proces stárnutí ovlivňuje nejen kůži, ale i podkladové tkáně: mastné, fasciální, svalové, aponeurotické, kosti. V souvislosti s tím je nyní vyvinuto a používáno značný počet způsobů omlazení obličeje a krku, což jim umožňuje ovlivnit nejen kůži, ale i hlubší struktury, aby získaly výraznější a dlouhodobější kosmetický efekt. Facelift je dnes velmi běžná operace.

Obočí výtah

Atraktivita ženy je kombinací mnoha detailů a obočí zaujímá důležité místo v atraktivním vzhledu.

Obrysový plast

Oprava pomocí konturních technik je injekce mládí a krásy, které jsou zahrnuty do kategorie účinných metod, jako je mezoterapie, injekce Botox a biorevitalizace.

Obrysové plastové tváře

Pletené obrysy z plastu jsou založeny na zavedení speciálních biopolymerních léků - plnidel, ale také jedna z možností pro plasty může být lipolytická, když se do oblasti krku zavede vlastní tuková tkáň pacienta.

Obrysový plastový nos

Moderní estetická medicína usiluje o co nejpohodlnější a nejúčinnější způsob, jak napravit vady vzhledu a za účelem odstranění vizuálních vad není někdy nutné uchýlit se k závažným operacím.

Obrysový plastový krk

Bez ohledu na to, jak mladá tvář vypadala, věk ženy jí často zradil krk. Vrásky, uvolněná kůže na krku znepokojují nejen dámy, ale i muže, kteří sledují jejich vzhled.

Obrysové plastové lícní kosti

Obrysové plastové lícní kosti, líce - to jsou specifické metody, které umožňují změnit obličej ovál, upravte jeho obrys, jak chce dáma.

Konturové plastové nasolabiální záhyby

Obličejové nasolabiální záhyby pomáhají obnovit starý, svěží vzhled. Nasolabiální záhyby jsou spíše hluboké, vizuálně viditelné vrásky, které začínají od křídel nosu a mohou skončit pod rohy úst.

Obrysová obruba

Chcete-li obnovit pokožku mládí a zářivost, opravit ovální obličej, vyhladit napodobující a hluboké vrásky, pomůže vám obrysový obličej obličeje.

Plastická obruba končetin

Konturovací plastový obličej je kosmetický postup, který vám umožní získat zpět objem objemu nebo upravit tvar. Navrhujeme seznámit se s těmito vlastnostmi a postupy a se všemi jemnostmi obrysové plastiky.

Vrásky tváře a krku: metody jejich eliminace

Na druhém místě po pacientech s deformacemi nosu podle četnosti léčby, která pomáhá lékařům-kosmetologům, jsou osoby, které si stěžují na vrásky na obličeji a krku.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.