^

Liposaction

Liposukce - bariatrické chirurgie nebo kosmetický chirurgicky změnit povahu ukládání tuku v určité oblasti (nebo více míst) těla. Ženy obvykle vypadají liposukce odstranit tukové zásoby v oblasti břicha, pasu, stehen, hýždí, horní části paže, záda, lýtka, kolena a tak dále. D. Muži ve většině případů chcete odstranit tukové zásoby v krku, hrudníku, zad, pasu, žaludek a hýždě.

Komplikace po liposukci na tváři a krku

Na rozdíl od potenciálně nebezpečných komplikací liposukce na celém těle jsou hlavní komplikace liposukce na obličeji a krku zpravidla malé a dočasné poruchy.

Liposukce na obličeji a krku: pooperační období

Pacienti by měli být upozorněni na přirozené pooperační změny spojené s liposukcemi. Modřiny a modřiny po uzavřené liposukci jsou různorodé a probíhají 7 až 21 dní.

Liposukce na tváři a krku

Liposukce na obličeji a krku lze provádět otevřeným a uzavřeným způsobem.

Předoperační značení liposukce na tváři a krku

Potřeba předoperačního označení je způsobena skutečností, že když pacient leží na zádech na operačním stole, dochází k posunu tuku a může se stát neviditelným.

Nástroje pro liposukce na obličeji a krku

Úspěšné provedení jakékoli operace vyžaduje nejen dovednost, ale také dostupnost vhodného vybavení.

Metodologické a fyziologické úvahy týkající se liposukce na obličeji a krku

Techniky používané na obličej a krk, i když velmi podobné techniky, které se používají na těle by měly být různé, protože anatomie a fyziologie těchto oblastí.

Indikace liposukce na obličeji a krku

Ačkoli se kapitola zaměřuje na estetické využití liposukce na hlavě a krku, může být tato intervence použita k vyřešení mnoha dalších chirurgických problémů.

Výběr pacientů pro liposukce na obličeji a krku

Liposukce se nepoužívá u pacientů s nerealistickými očekáváními nebo u pacientů s přebytečnou kůží a malým množstvím tuku.

Obecné principy liposukce na obličeji a krku

Místní obezita může být přičítána dědičným faktorům, hormonální nerovnováze, nesprávné stravě a nedostatečné fyzické aktivitě.

Hodnocení výsledků operace liposukce

Nejbližší výsledek liposukce je vyhodnocen po 2-3 měsících, kdy je normalizován stav tkáně v zóně operace.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.