^

Dítě

Produkty pro léčbu hemoroidůDieta s vysokým obsahem vlákniny ze syrového ovoce a zeleniny je přesně to, co byste měli dodržovat...

Dítě je z biologického hlediska etapou vývoje člověka od okamžiku jeho narození až do konce období puberty, tj. Do 17-18 let. Dítě roste a vyvíjí se postupně: od dětství až po dospívání, a každá fáze má své vlastní charakteristiky. Co o nich víš?

Víte, že během prvního roku života dítě přidává do hmotnosti téměř 350% původní hmoty svého těla? A nárůst růstu po dobu 12 měsíců - ve srovnání s jeho růstem při narození - je více než 45%? A víte, že pětileté dítě dýchá dvakrát častěji než jakákoli dospělá osoba? A jaký je rozdíl mezi takovými běžnými dětskými nemocemi, jako jsou spalničky a kuřice? Jak zvýšit imunitu dětí a co když vaše dítě zaostává ve vývoji od svých vrstevníků? O všem, co se zajímají o rodiče, najdete informace v sekci "Dítě".

Populární články v této sekci

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.