^

Kočky

Povinná očkování pro kočkyPovinná očkování jsou očkování, která musí být udělána každé kočce v určitém čase svého života....

Kočky - pruhované a skvrnité, černé a červené - kolem nás pobíhají, pokrčují si na kolenou, otírají si nohy, lehce spí, lenochají se na židli. Tito drobní zkrocení dravci umožňují člověku milovat sebe, ale nepovažují lidi za své pánové nebo přátele. A přesto jsou kočky schopné nejen cítit náladu osoby, ale i léčit, zmírnit stres, uklidnit bolest a odnést negativní energii.

Mimochodem, víte, že kočka má více obratlovců než lidí a její vestibulární přístroj je navržen tak, aby - skákal nebo klesal z jakékoliv výšky - vždy přistává na všech čtyřech tlapkách.

Populární články v této sekci

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.