^

Co je to těhotenství, je známo, že vše ... Podle většiny definic, „zvláštní podmínku“, jak se v medicíně těhotenství je definován jako fyziologický stav žen v období vývoje v jejím těle oplodněného vajíčka v embryo a plod. Všimněte si, že tento stav je fyziologický, tedy přirozený - spojený s naplněním nejdůležitější funkce každého živého organismu - funkce reprodukce.

Co je tedy těhotenství? Zvláštní podmínka ženského organismu nebo především fyziologický proces vývoje nového organismu?

Je zřejmé, že stojí za to dozvědět se více o tom, jak stát tento proces vhodný pro hlavní cíl - narození zdravého dítěte.

Populární články v této sekci

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.