^

Monodiety

Mono-diety jsou skvělý a velmi jednoduchý způsob, jak zhubnout ve velmi krátkém čase. To je příležitost zhubnout pomocí jediného produktu. Například, používat pouze pohankou ve stravě, jen kefír nebo jen jablka. Ale víš, co by ti mohlo být špatně?

Jaké produkty mohu vybrat, a od kterých bych se měl rozhodnout? Jak byste měli připravit pokrmy, které používáte pro monodédii? Jaké pocity na vás čekají během procesu ztráty hmotnosti a jak dlouho bude výsledek stanoven? Pro tyto a další otázky si přečtěte odpovědi v sekci "Monobiety"

Dieta Maggi: recenze a výsledky

Tvůrci diety Maggi dbali na to, aby byla vyvážená a zbavení se přebytečných kilogramů proběhlo přirozeně.

Jablečné dietní recepty

Saláty, džusy, nakládané ovoce, kompoty z čerstvých a sušených jablek na hubnutí jsou užitečné nejen během dietního období, ale také v každodenní stravě.

Jablečná dieta: saláty na hubnutí

V dietních metodách se často používají oblíbené nízkokalorické saláty. Výhody těchto ovocných a zeleninových jídel jsou četné.

Jablečná dieta: nápoje na hubnutí

Džus, smoothies, kompot, koktejl, kvas, limonáda, uzvar, čaj - z jablek si můžete připravit nápoj pro každý vkus, pro každodenní i dietní dietu.

Jablečná dieta pro hubnutí

Vlastnosti jablek na hubnutí byly objeveny mnohem později a v naší době, kdy se nadváha stala celosvětovým problémem, se aktivně zavádějí jablečné metody, které pomáhají snižovat tělesnou hmotnost.

Pitná dieta po dobu 7 dnů

Jako většina metod se dieta používá ke korekci hmotnosti. Hlavní indikace pro jmenování jsou nadměrná tělesná hmotnost.

Jablečná dieta: podrobný jídelníček na každý den, recepty

Na metody hubnutí, jako je jablečná dieta, byste se měli připravit nejen fyzicky, ale i psychicky.

Jablečná dieta: odrůdy

Existují dva druhy jablečných technik: pravidelný půst a přísná jablečná dieta. Pokud první povoluje jablka v neomezeném množství, pak druhá omezuje porci na 1,5 kg

Jablečná dieta: podstata, výhody, výsledky

Jablečná dieta je oblíbená díky své účinnosti a obrovskému množství verzí, ze kterých si každý může vybrat tu nejvhodnější pro sebe.

Dietní menu Maggi na 1, 2, 3 a 4 týdny

Kvůli převaze vajec se jídelníček Maggi diety nazývá vaječná dieta, i když zahrnuje i další potraviny obsahující bílkoviny.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.