^

Léčebná strava

Nízkosacharidová dieta pro diabetes 1. A 2. Typu

Mnoho diabetických pacientů zjišťuje, že konzumace potravin s nízkým glykemickým indexem má pozitivní vliv a výrazně zlepšuje jejich stav.

Středomořská strava

Středomořskou dietu poprvé definoval Ancel Keys jako dietu s nízkým obsahem nasycených tuků a vysokým obsahem rostlinných olejů pozorovanou v Řecku a jižní Itálii v 60. Letech minulého století.

Dieta po dobu 1 dne

Jednodenní dieta může být dobrým začátkem pro další, delší a efektivnější strategie hubnutí.

Detoxikační dieta: menu, recepty

Díky reklamě se stala populární krátkodobá detoxikační nebo detoxikační dieta, jejíž různé verze, jak slibují její příznivci, pomáhají očistit tělo nahromaděných škodlivých látek - toxinů.

Bran na dietu pro hubnutí

Na otázku: „Je možné otrubovat na dietě?“ - nelze jednoznačně odpovědět. Záleží na tom, jaký druh stravy. Pokud je to lékařské, musí být akce dohodnuty s lékařem.

Dieta s astrocytomem

Moderní studie ukázaly, že některé rysy výživy pacienta mohou zlepšit pozitivní výsledek léčby. Vyvážená strava, ve které by měl být tuk čtyřikrát více než sacharidy, pomáhá zpomalit růst nádoru.

Gastritický chléb: černý, žito, celozrnný, otruby

Při akutním nebo chronickém zánětu sliznice žaludku - gastritidy - je nutné zefektivnit dietu a dodržovat určitou dietu. A pacienti často kladou otázku, zda je možné jíst chléb s gastritidou, a pokud ano, který z nich.

Recepty na polévku

Vaření první kurz nevyžaduje speciální kulinářské dovednosti a schopnosti. Hlavní je vařit s láskou a snažit se, aby byla polévka co možná zdravá a chutná. Pak jídlo bude jíst nejen ti, kteří mají určité žaludeční problémy, ale i ostatní - zdravé rodinné příslušníky.

Gastritické polévky

Výhody polévek s gastritidou jsou již dlouho známé. Dokonce i před několika staletími začali naši předkové vařit vývar při prvních známkách nemoci v rodině: pomohl se rychleji zotavit, dát sílu a energii k boji s nemocí.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.