^

Dieta pro hubnutí

Dieta na 40 dní

Problémy s nadváhou trápí lidi jak po estetické, tak po zdravotní stránce. Nadváha je zátěží pro páteř a klouby, vysoký krevní tlak, křečové žíly, problémy s játry, riziko cukrovky.

90denní dělená strava

Tak se jmenuje kniha dvou kamarádů novinářů ze Slovinska, kteří se pohybují v oblasti gastronomického zpravodajství. Na základě novinářských a gastronomických zkušeností získaných prací v časopisech si dívky vytvořily vlastní systém nazvaný 90denní dieta oddělené výživy.

Anglická dieta na 21 dní

Mezi mnoha způsoby, jak zhubnout, zaujímá zvláštní místo anglická dieta na 21 dní. Změny ve výživě zahrnují střídání zeleninové a bílkovinné stravy, což pomáhá zrychlit metabolismus a podle toho se zbavit nadbytečných kilogramů.

Dieta šest okvětních lístků: jídelníček na každý den, recepty

Dieta se šesti okvětními lístky se skládá ze šesti potravin různých kategorií. To není tak málo, protože seznam obsahuje téměř vše: ryby, maso, ovoce, zeleninu, obiloviny, mléčné výrobky.

Dieta "Šest okvětních lístků"

Tento způsob hubnutí má několik synonym. Podle jména autorky - dieta Anny Johanssonové 6 lístků. Ve skutečnosti - mono-dieta 6 okvětních lístků. Podle vymyšleného obrázku - heřmánková dieta.

Efektivní diety po 40 letech

Vlastnosti výživy obecně a diety po 40 letech pro hubnutí zvláště jsou spojeny s vlastnostmi těla. V tomto období je žena velmi aktivní v osobním i veřejném životě.

Typy tuhých diet pro rychlé hubnutí

Mnoho lidí, kteří sní o hubnutí s minimálním úsilím, se uchylují k extrémním metodám. Mezi ně patří tvrdá dieta pro rychlé hubnutí.

Nejtvrdší a nejefektivnější diety

Jedním z radikálních způsobů, jak zlepšit tělo a bojovat s nadváhou, je přísná dieta. Zvažte zásady výživy, druhy diet, menu, kontraindikace.

Pitná strava po dobu 30 dnů

Fráze „pití stravy po dobu 30 dnů“ se zdá neznalým lidem způsob, jak zhubnout pomocí obyčejné vody. Slova „pít“ a „pití“ jsou primárně spojována s vodou.

Bran dietní možnosti: kolik můžete zhubnout?

Velkou výhodou pro mnohé - určující, je to, že otrubová strava nezavazuje radikálně změnit obvyklý způsob života a stravy. Otruby lze jednoduše jíst 15 minut před jídlem, v kombinaci s jinými dietními složkami nebo přidat do hotových potravin.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.