Krása nohy

Laserová epilace nohou: kolik stačí, kolik postupů je zapotřebí

Je možné jak laserové odstranění chloupků nohy zcela, tak odstranění chloupků z jednotlivých částí nohy, stehna, kolena, prstů a zadní části nohy.

Hydratační krémy na nohy

Naše nohy mají značnou každodenní zátěž - nosí nás, a proto vyžadují pečlivou péči, ne méně než kůže na obličeji. Koneckonců, bolestivé trhliny, mozoly a kůry dělají náš pohyb velmi nepříjemný postup.

Zmírňující krémy na nohy

Živá, bez prasklin a trhlin, kůže na nohou je nejen neestézní vzhled, ale i bolestivý pocit. Pata a celou nohu vždy trpí těžkou zátěží.

Olivový olej pro nohy

Olivový olej pro nohy se používá pro kosmetické účely pro hydrataci pokožky, výživu a saturaci s komplexem užitečných vitaminů a minerálů. Podívejme se na zvláštnosti použití olivového oleje v péči o nohy.

Nejoblíbenější typy pedikúry

Existuje mnoho druhů pedikúry, které slouží k očištění a kráse nehtů. Pedikúra často zahrnuje péči o kutikulu, stejně jako malování nehtů. On zpravidla dává ženě nebo muži pocit uvolnění a přitažlivosti. Tento typ léčby a péče o nohy a nehty může trvat až dvě hodiny a mini-pedikúra obvykle trvá asi 30 minut.

Jak zvolit barvu laku pro pedikúru?

Existuje mnoho laků pro pedikúru. Mezi touto odrůdou se snadno ztratí. Kromě toho barva laku na pedikúru může záviset na denní době, na účelu (slavnostní, romantické, obchodní), na sezónu, na symboliku květin, konečně. Jak zvolit správnou barvu pro lak na pedikúru?

Jak vybrat dobrý lak pro pedikúru?

Při výkonu pedikúry se používají různé druhy laků. Mohou být škodlivé a toxické a mohou být organické, zbavené toxinů a ničí nehty. Jaký lak na pedikúru si vybíráte a jak se řídit druhy laku?

Jak vyrobit pedikúru

Stejně jako hřebíky na rukou, je třeba se starat o nehty na nohách. Pedikúra pochází z latinského slova "pedis" a "cura". Slovo pedis znamená "nohy" a "cura" znamená pomoc, péči, to znamená "pomáhá nohám" nebo se starají o nohy. Pedikúru lze definovat jako proces, který zlepšuje vzhled nohou a nehtů. Jak si vyrobit pedikúru doma a jak se chránit před infekcemi v lázních?

Vody proti křečím žilám

Pokud jste pracovali celý den a vaše nohy jsou jen bzučení, měli byste udělat vodní procedury pro vaše nohy.

Gymnastika proti kosti na nohou

Gymnastika proti jádrům na nohou pomáhá noze vykládat, mít správný tvar a dokonce opravit drobné nedostatky v konstrukci nohy.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.