Příčiny hemoroidů

Životní styl a hemeroidy

V posledních několika desetiletích byli lidé většinou sedaví. Ráno jsme snídali, pak přejděte na vaše oblíbená autosedačka trčí dlouhý čas v dopravních zácpách, zatímco v kanceláři sedí před počítači. Z práce jdeme opět autem, a konečně ve večerních hodinách doma, po večeři, chceme rozdávat pohovku a sledovat televizi. A tak každý den ...

Jaké nemoci vyvolávají hemoroidy?

Kdo by si myslel, že příčinou rozvoje hemoroidů mohou být choroby vnitřních orgánů. To jsou nemoci, které vyvolávají krevní stázu v žilách pánve nebo žil lokalizovaných v konečníku. Jaké jsou další příčiny hemoroidů spojených s onemocněním vnitřních orgánů?

Dědictví a hemoroidy

Dědičnost a hemoroidy - jak velká část této nemoci může být přenášena z příbuzných? Podobné fyzické funkce, jako je například barva vlasů a očí, onemocnění střev a jejich poruchy, mohou být přenášeny z generace na generaci.

Hemoroidy a kouření

Kouření může zhoršit hemoroidy a vytvořit zažívací problémy, které narušují léčbu hemoroidů.

Alkohol a hemoroidy

Jaké je spojení mezi alkoholem a hemoroidy? Může alkohol způsobit hemoroidy? Ukazuje se, že se jedná o velmi významný rizikový faktor. Odhaduje se, že 75% lidí zažívá symptomy hemoroidů alespoň jednou v životě.

Role výživy ve vývoji hemoroidů

Jaká je role výživy při vývoji hemoroidů?

Faktory, které zvyšují riziko hemeroidů

Nesprávná intestinální práce, tělesná aktivita a jiné okolnosti - body špatného uvažování o životním stylu - mohou zvýšit riziko vzniku hemoroidů.

Příčiny hemoroidů

Proč lidé trpí hemoroidy? Jaké jsou příčiny hemoroidů? Studie ukazují, že hemoroidy jsou způsobeny několika hlavními příčinami, včetně zvýšeného tlaku na konečník a anální žíly, k tomu dochází časem. To je důvod, proč lidé ve svých 50s a starší mohou prožívat projevy hemoroidy více než kdokoli v jejich 20s.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.