Produkty Mrtvého moře

Šampony z Mrtvého moře

Šampony Mrtvého moře představují řadu unikátních produktů pro péči o vlasy, které jsou bohaté na minerály a stopové prvky. Zvažte vlastnosti kosmetiky z Mrtvého moře, složení a nejlepší prostředky.

Mýdlo z Mrtvého moře

Mýdlo z Mrtvého moře je účinný kosmetický přípravek, který je populární jak u žen, tak u mužů. Zvažte užitečné vlastnosti mýdla, hlavní složky, indikace a kontraindikace používání mýdla z Mrtvého moře.

Kosmetika z Mrtvého moře

Kosmetika z Mrtvého moře je nejoblíbenějším a nejoblíbenějším prostředkem pro péči o jakýkoli druh pleti. Izraelská kosmetika se osvědčila na celém světě, její kvalitní a přirozené složení. Zvažte populární kosmetické značky Mŕtveho moře a rysy mořské kosmetiky.

Minerály Mrtvého moře

Minerály Mrtvého moře - hlavní bohatství a charakteristické rysy tohoto dobře známého od dávných dob slané jezero.

Sůl Mrtvého moře

Léčivé vlastnosti Mrtvého moře - výsledkem staletí přirozené aktivity. Sůl mrtvého moře je ekologický komplex s minerálním a mikroelementálním složením.

Produkty z Mrtvého moře

Výrobky z Mrtvého moře zahrnují sůl a bahno z Mrtvého moře, stejně jako velmi rozsáhlá a rozmanitá řada kosmetických prostředků, které jsou vyráběny na základě těchto přírodních složek.

Vyčistěte z Mrtvého moře - čistou a zdravou pleť

Peeling s Mrtvého moře - to znamená, že kompozice obsahující sůl nebo bahna Mrtvého moře na čištění pleti a mechanické odstranění odumřelých kožních buněk (korneocytů) - téměř nepostradatelným nástrojem pro ty, kteří se starají nejen o svůj vzhled, ale i zdraví pokožky.

Hlína z Mrtvého moře

Když slyšíte o užitečnosti jílů z Mrtvého moře, váš účastník předpokládá nepřesnost: je to otázka výhod bahna z Mrtvého moře.

Krémy z Mrtvého moře

Krémy od Mrtvého moře - jako u všech kosmetických přípravků, v rámci kterých jsou přírodní soli nebo Bahno z Mrtvého moře - jsou schopni poskytnout účinnou pomoc v pravém péči o pleť, včetně jeho hluboké čištění, hydrataci, zvyšuje elasticitu a snížit zánět.

Bahno z Mrtvého moře

Jedinečný léčivý přírodní produkt, který je znám již několik set let, je bahnem mrtvého moře.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.