Nemoci a menopauza

Atrofická vaginitida

Zánět sliznice vaginy není vždy infekční povahy. V období zániku plodnosti klesá produkce ženských pohlavních hormonů - estrogenů, což ovlivňuje stav reprodukčních orgánů. 

Změna mléčných žláz s menopauzou: bolest, otok, pálení, utahování, brnění

Mezi příznaky této restrukturalizace ženského těla, ke které dochází při nástupu menopauzy, patří také změna mléčných žláz s menopauzou.

Nespavost během menopauzy: jak bojovat, alternativní léky, byliny, přípravky

Teprve po dobrém spánku se ráno cítíme vesele a pracujeme po celý den. Ale jak to být, jestliže nespavost s menopauzou neumožňuje úplné uvolnění?

Závratě s menopauzou u žen: známky toho, co dělat, alternativní léky

Každá žena má představu o tom, co je vyvrcholením: mluvit obyčejnými slovy, je to přirozený znak stárnutí ženského těla, který je spojen se změnami v sexuální funkci.

Chudnutí během menopauzy

Všichni vědí, že s menopauzou začnou mnohé ženy začít vážit - je to kvůli hormonálnímu selhání a poruchám metabolismu. Proto je takový problém považován za samozřejmost.

Alokace u žen s menopauzou: krvavá, s vůní, hnědá, žlutá, bílá, vodnatá, hojná

Vzhledem ke snížení syntézy pohlavní hormony a ovariální folikulární atrézie, které jsou typické pro hašení období plodnosti u žen v menopauze vaginální výtok jsou sníženy na minimum.

Svědění, pálení pokožky, v intimní oblasti s menopauzou

V určitém věku, během menopauzy, většina žen čelí problému, jako je svědění s menopauzou. Tento příznak je součástí klimakterického syndromu, takže musíte pochopit její základní příčiny, abyste našli nejlepší možnosti pro odstranění nebo alespoň snížení intenzity.

Suché oči s menopauzou

Obvykle je epitel rohovky oka navlhčen slzným filmem. Je obnoven spontánně během blikat a poskytuje snadné klouzání po povrchu věku oční bulvy povrchu chránící oči před sušením, infekce, znečištění, obsahuje látky, které podporují rychlou regeneraci epitelu rohovky výsledný mikrotraumat.

Hypotyreóza s menopauzou

Hypotyreóza je onemocnění, které se vyskytuje v důsledku nedostatku hormonů štítné žlázy v těle - dochází k poklesu hladiny hormonů štítné žlázy v krvi.

Endometriální hyperplazie při menopauze

Menopauza je přirozenou změnou ve fungování ženského reprodukčního systému spojeného s věkem podmíněnými hormonálními změnami v těle. Žena ztrácí schopnost ovulovat, otěhotnět a nosit těhotenství.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.