^

Zdraví

Nemoci močového měchýře

Co jsou granule Fordyce?

Viditelné mazové žlázy kůže - ve formě malých uzlíků (papul) různé lokalizace - poprvé popsal v roce 1861 švýcarský anatom Albert Kelliker, ale název Fordyce granule dostaly podle jména jiného lékaře, amerického dermatologa Johna. Fordyce, který je ohlásil o 45 let později…

Pálení, křeče a bílý výtok u mužů

Zvažte nejčastější onemocnění u mužů, která se vyznačují pálením, křečemi a bílým výtokem.

Bílý výtok z močové trubice u mužů

Jednou z možných příčin bělavého výtoku z močové trubice u mužů je uretritida. 

Bílý výtok v moči u mužů

Pokud se v moči objeví bílý výtok, pak je to jeden z příznaků patologického procesu. Bělavé inkluze mohou být slizké nebo připomínají vločky. 

Bílý výtok z močové trubice u mužů

K sekreci bílého tajemství dochází působením různých faktorů a příčin. Zvažte hlavní typy urogenitálního výtoku u mužů, způsoby jejich léčby.

Léčba bílého výtoku z močové trubice u mužů

Než přistoupíte k odstranění příčiny výskytu bílého výtoku u mužů, je nutné podstoupit komplexní diagnostiku. Poté, co lékař identifikuje nosologii a stanoví typ patogenu, je sestaven plán terapie.

Angiomyolipom levé a pravé ledviny

Mezi benigními nádory existuje tak specifický novotvar, jako je angiomyolipom, který může být náhodně detekován během zobrazování břišních orgánů.

Praskliny v předkožce u mužů a dětí

Na vnitřní straně kožního listu se objevují praskliny v předkožce. Oba jsou malí, nenápadní, nezpůsobují bolestivé pocity a jsou velcí, což nelze přehlédnout.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.