^

Zdraví

Nemoci močového měchýře

Bílý výtok u mužů

Ne všechny sekrece u mužů svědčí o patologii a rozvoji závažných onemocnění, existuje také fyziologická sekrece z penisu, obvykle průhledná. 

Léčba cystitidy krví

Návštěva lékaře je důležitá jak u akutní, tak u chronické cystitidy s krví. I když pacient právě dokončil léčebný cyklus a symptomy se znovu vrátily, je třeba okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.

Cystitida s krví: příčiny, příznaky, diagnóza

Zánět močového měchýře je charakterizován častým a bolestivým nutkáním na močení. Někdy můžete pozorovat cystitidu s krví, která se objeví na konci močení nebo je prostě přítomna v močové tekutině a zbarví ji do načervenalého nebo narůžovělého odstínu.

První pomoc při cystitidě u žen a mužů

Cystitida je poměrně bolestivý stav spojený s akutními nebo chronickými lézemi močového traktu. První pomoc při cystitidě je téměř vždy poskytována, protože pacient se obává ostré silné bolesti, bolesti, stav se prudce zhoršuje.

Co jsou granule Fordyce?

Viditelné mazové žlázy kůže - ve formě malých uzlíků (papul) různé lokalizace - poprvé popsal v roce 1861 švýcarský anatom Albert Kelliker, ale název Fordyce granule dostaly podle jména jiného lékaře, amerického dermatologa Johna. Fordyce, který je ohlásil o 45 let později…

Pálení, křeče a bílý výtok u mužů

Zvažte nejčastější onemocnění u mužů, která se vyznačují pálením, křečemi a bílým výtokem.

Bílý výtok z močové trubice u mužů

Jednou z možných příčin bělavého výtoku z močové trubice u mužů je uretritida. 

Bílý výtok v moči u mužů

Pokud se v moči objeví bílý výtok, pak je to jeden z příznaků patologického procesu. Bělavé inkluze mohou být slizké nebo připomínají vločky. 

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.