^

Zdraví

Nemoci konečníku a anální oblasti

Štípání týlního nervu

Ti, kteří trpí opakujícími se bolestmi hlavy, lokalizovanými v týlní oblasti, by si měli být vědomi toho, že tento příznak se často projevuje štípáním týlního nervu.

Příčiny exkrece v řidičce u mužů a žen

Uvolnění z konečníku je poměrně častým problémem, který obtěžuje mnoho lidí. Ale kvůli důvěrnosti problému, plachosti, mnoho lidí nepůjde s lékařem, ale snaží se s problémem léčit sami.

Sphincteritis

V tomto článku budeme hovořit o sfinkteritidě konečníku, protože tato nemoc může mít vážné důsledky.

Instrumentální a laboratorní diagnostika kolorektálního karcinomu

Současný lék je k dispozici velký počet metod pro jasnou diagnózu maligních onemocnění střev.

Svědění řiť

Svědění v řiti je nejběžnější stížnost při kontaktu s proctologist, jehož příčina je obtížně diagnostikována. Uvažujme o hlavních příčinách análního svědění, jeho typech, metodách léčby a metodách prevence.

Fistula konečníku

Fistula konečníku je píštěl (kanál, latina) - píštěl, který se tvoří mezi povrchy tkání a zánětlivou zónou. Fistula vypadá jako průchod skrytý tkáněmi konečníku, uvnitř kterých může být hnisavý obsah.

Nemoci konečníku

Nemoci rekta jsou charakterizovány typickými příznaky, které se vyvíjejí s vývojem patologických procesů v něm a análním kanálem. V praxi chirurg onemocnění konečníku jsou běžné, ale nemoc může být způsobena nejen rektálních patologií, které se zabývají a chirurgové proktologie, ale také onkologické, urologické a gynekologické onemocnění.

Atrezie análního otevření

Atrezie konečníku je neperforovaný řemen. Často je také fistula z konečníku slepého váčku, který se otevře na hráz nebo močové trubice u mužů a pochvy nebo zádveří nebo vzácně močového měchýře u dívek.

Levator ani syndrom

Svalový syndrom, který zvyšuje konečník, je epizodická bolest v konečníku způsobená svalovým spasmem, který zvyšuje konečník.

Cizí těla konečníku

Cizorodé tělo konečníku, někdy neobvyklé a / nebo spojené se sexuálními hrami, může být injektováno do konečníku úmyslně, ale často je obtížné je odstranit. Některé cizí těla pronikají do stěny konečníku, jiné migrují nad anální svěrák.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.