Nemoci kůže a podkožní tkáně (dermatologie)

Lupiny v uších: proč to vypadá, jak s tím zacházet?

Každý ví o lupinách na hlavách, většina lidí tuto metlu zažila, jak se říká, na vlastní kůži. Kožní buňky však odlupují a odlupují se po celém těle, takže se všude mohou objevit bílé šupiny. Uši - jedno z oblíbených míst pro loupání. U vlasů je vše víceméně jasné. Jak se vypořádat s lupinami v uších?

Suché bradavice na pažích a nohou

Možná každý slyšel o takové benigní formaci jako suchá bradavice. Ale tady je to, co způsobuje její vzhled, a jak zastavit růst a šíření růstu, málokdo ví.

Verrukatsid z bradavic

Ačkoli bradavice jsou benigní novotvary a většinou nepředstavují hrozbu pro život, ale kazí vzhled, když jsou umístěny na prominentních místech nebo způsobují funkční nepříjemnosti, někdy zraněné, jako například plantar při chůzi.

Léčba Streptodermy u dospělých

Streptokoková pyodermie, běžněji známá jako streptoderma, je běžným onemocněním kůže a v posledních letech je stále více diagnostikována. Onemocnění se přenáší z nemocného na zdravého člověka a bezprostředním původcem je pyogenní mikrob, Streptococcus.

Proč rostla bradavice?

Bradavice jsou jen vnějším projevem aktivity lidského papilomaviru (HPV). Když je odstraněn, virus sám nezmizí nikde. Až dosud neexistují žádné léky, které by ho mohly zabít.

Okolonogtevaya bradavice: jak se účinně zbavit?

Periunguální bradavice začíná aktivně růst po mikrotraumatu zóny v blízkosti nehtu, na pozadí oslabené imunitní obrany. Nejčastěji nádor roste v těsné blízkosti nehtové ploténky, ale může „šplhat“ a pod ním, což způsobuje zvláštní nepohodlí.

Léčba streptodermie u dítěte: účinné léky, masti

Léčba streptodermy u dítěte má své vlastní charakteristiky. Za prvé, nemoc má tendenci k delšímu a relapsujícímu průběhu. Za druhé, nedostatek funkční zralosti imunitního systému a nedostatek otisku mikroflóry na taktice léčby.

Diagnóza streptodermie

Streptoderma je kožní onemocnění způsobené streptokoky. Při nakažení na těle se tvoří růžové skvrny kulatého tvaru různých průměrů, až do 3 - 4 cm.

Co dělat, když nehty na pažích a nohách jsou odlupovány a zlomeny?

Nikdo nemůže přesně říci, co dělat, když se nehty odlupují a zlomí, lékař vám tuto léčbu předepíše. Určuje ji diagnóza stanovená výsledky výzkumu a měla by ovlivnit nejen samotné nehtové destičky, ale i celé tělo, aby se odstranila bezprostřední příčina porušení.

Bílé bradavice na kůži rukou a nohou

Bradavice jsou vysoce kvalitní nádory kůže související s jeho virovými lézemi. Mohou být umístěny kdekoli: paže, nohy, obličej, trup a dokonce i v intimních prostorách. 

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.