Symptomy chřipky a nachlazení

První příznaky nachlazení u dospělého

Kolektivní koncept mnoha onemocnění dýchacích cest je chladný. Zvažte jeho první příznaky, metody jejich léčby a prevenci u dětí a dospělých.

První příznaky nachlazení u dětí

Na rozdíl od dospělých jsou děti mnohem častěji vystaveny nachlazení. Je to způsobeno nerozvinutým imunitním systémem a nejistotou těla dítěte vůči různým virovým a bakteriálním agens.

Útoky suchého a vlhkého kašle před zvracením: příčiny, diagnóza

Mnoho lidí chybně vnímá kašel pro tuto nemoc. Ve skutečnosti působí jako ochranný reflex těla na určitý patogen - virus, škodlivé mikroorganismy, vstup cizorodých předmětů do plic a dýchacích cest.

Vypouštění sputa při akutní a chronické bronchitidě: charakter, barva

Bronchitida je onemocnění dolních cest dýchacích, které je doprovázeno zánětem bronchiální sliznice. Kašel a sputa během bronchitidy jsou charakteristickými příznaky onemocnění.

Kašel, teplota a výtok z nosu po a po bolesti v krku: léčba

Angina je akutní infekční onemocnění, které je doprovázeno zánětem mandlí. Proto se tato nemoc často nazývá akutní tonzilitida, tj. Zánět mandlí. 

Povaha výtoku z nosu: hustá, hustá, pěnivá, kapalina, sliznice, krvavá

Periodicky se objevující mukonasální tajemství nemůže být považováno za příznak choroby, spíše hlen plní svou přirozenou funkci - ochranu a zvlhčení tkání nosních cest. Runny nos, který se liší od přírodních sekrecí, v objemu, intenzitě, barvě a konzistenci vypouštění může být známkou prvního stupně onemocnění. 

Bohatý výtok z nosu a další příznaky: kýchání, kašel, bolest v krku

Sliz, který má ochrannou funkci ve vztahu k mnoha dutinám našeho těla, je současně ochrannou, antiseptickou látkou a látkou, která udržuje normální vlhkost. 

Runny nos a vodnaté oči: co dělat?

Nucený nos, vodnaté oči, horečka, kýchání, kašel jsou nepříjemné příznaky, které musí každý čelit bez výjimky. V jednom okamžiku se život ztrácí, plány se rozpadají, vlna extrémních nepohodlí obklopuje člověka.

Suchý a mokrý kašel u novorozenců: léčba drogami

Především byste si možná mysleli, že dítě je špatné a teprve pak přemýšlejte o jiných důvodech. Proto je třeba věnovat pozornost dalším příznakům a konzultovat s lékařem.

Barking kašel u dítěte s horečkou

Když se v dětství s horečkou vyskytne blátivé kašel, což je obzvláště běžné u dětí v prvních letech života, lékaři důrazně doporučují, aby rodiče okamžitě vyhledali lékařskou pomoc - aby se předešlo závažným následkům.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.