^

Zdraví

Operace

Co je to faloplastika?

Faloplastika je korekce a/nebo rekonstrukce mužského penisu chirurgickým zákrokem. Potřeba této plastické operace může vzniknout z různých důvodů.

Odstranění epididymis

Za určitých faktorů (zranění, zánětlivé a nádorové procesy) může vyvstat otázka odstranění nadvarlete: jedná se o vzácnou operaci, která je předepsána, když je prodloužená konzervativní léčba neúčinná.

Operace odstranění cysty varlat

Odstranění cysty varlete je jednou z nejčastějších operací, která se provádí převážně u mužů ve věku 45 let a starších. Cysta je maligní dutý novotvar. Cysta je zpravidla naplněna tekutým exsudátem.

Operace pro testikulární hydrokélu

Operace hydrokély varlat je snad jediným účinným způsobem léčby tohoto onemocnění. Tradiční metody jsou často neúčinné.

Operace ztluštění penisu

Korekční chirurgie mužských genitálií, zejména operace zahuštění penisu a také zvětšení jeho délky, se týká faloplastiky.

Perikardektomie

Aby se zabránilo rozvoji život ohrožujících stavů, je předepsána perikardektomie - chirurgická intervence, při které je perikardium částečně nebo úplně odstraněno.

Operace chrápání

Chirurgická léčba ronchopatie, tedy operace chrápání, může vyřešit některé problémy snížení průchodnosti horních cest dýchacích – zmenšení jejich průsvitu v důsledku existujících anatomických struktur nosohltanu, orofaryngu a hrtanu.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.