Obecné informace o menopauze

Krevní testy hormonů s menopauzou u žen

Žádná žena se nemůže vyhnout fyziologické restrukturalizaci těla spojené se zánikem plodové funkce, jinými slovy - menopauzou, jehož hlavním rysem je zastavení menstruace.

Suchost pokožky rukou, nohou a sliznic s menopauzou

Jedním z příznaků menopauzy je suchost kůže. S vrcholem, každá žena čelí tomuto problému. Zvažte příčiny této patologie a její léčby.

Sex po menopauze

S věkem, jak u mužů, tak u žen, se sexuální touha postupně snižuje, ale podle gerontologů, u žen, sex po menopauze ztrácí hodnotu dvakrát až třikrát častěji.

Chirurgická menopauza u žen: aktuální, jak dlouho to trvá

Patologické změny ženského reprodukčního systému způsobené umělými prostředky jsou chirurgickou menopauzou. Zvažte její příčiny, způsoby léčby a prognózu.

Příčiny onemocnění s menopauzou: krvácení z dělohy, výtok a salva, příliv

Každá žena v jejím životě zažívá změny ve věku v sexuální sféře, v důsledku čehož zmizí reprodukční funkce a končí menstruační cyklus.

Profylaxe menopauzy po 40 letech

Aby se zabránilo nástupu menopauzy je nemožné, ale žena může snížit silu projevů nepříjemných příznaků doprovázejících tento stav, starat se o vlastní zdraví předem.

Těhotenství během menopauzy

Hlavním úkolem ženy je dát život nové osobě, nikoli v žádném věku. Na přelomu 43-45 let ve fyziologii žen dochází ke změnám: vývoj pohlavních hormonů postupně ztrácí, ovulace a tvorba folikulů ve vaječnících oslabuje.

Klima bez přílivu

S věkem, dříve či později, ale klimakterium přichází u každé ženy. Za to nestojí za paniku, ale připravit se na toto období by bylo velmi užitečné.

Ranní menopauza u žen

Ranní menopauza u žen je diagnostikována před věkem 45 let a projevuje se jako částečné nebo úplné zastavení menstruačního cyklu. Takový problém nejčastěji naznačuje určité porušení v těle, s výjimkou případů, kdy příčinou vzniku menopauzy je dědičný faktor.

Porušení v klimakteriu

Porušení menopauzy se vyskytuje nejen u reprodukčního systému a vnitřních pohlavních orgánů, ale také u jiných orgánů a systémů.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.