Symptomy prostatitidy

Asymptomatická zánětlivá prostatitida

Asymptomatická zánětlivá prostatitida (kategorie IV klasifikace NIH) - histologicky potvrzené, klinicky latentní bakteriální nebo nebakteriální zánět prostaty, která je detekována pomocí zkoumání dalších nemocí.

Předčasná ejakulace a chronická prostatitida

Na prvním místě je předčasná ejakulace (nebo urychlit ve srovnání se stejnými parametry), pak se zhoršení kvality odpovídající erekce a snížení libida.

Nek bakteriální chronická prostatitida

Chronická nebakteriální prostatitis je charakterizována zvýšeným počtem leukocytů v eksprimatah pohlavních žláz, ale růstu mikroflóry na nosičích, které nebyly získány, analýzy DNA diagnostiky BHV, infekce negativní. Kromě infekce může zánět prostaty vyvolat autoimunitní procesy, mikrocirkulační poruchy a chemické popáleniny v důsledku refluxu moči.

Bakteriální chronická prostatitida

Předpokládá se, že bakteriální chronická prostatitida je patologická onemocnění patrná zřídka: proto, vzhledem k jedné ze studií, u 656 pacientů s příznaky prostatitidy pouze 7% mělo údaje potvrzující II. Kategorii onemocnění.

Symptomy chronické prostatitidy

Symptomy chronické prostatitidy zahrnují bolest, poruchy močení a sexuální poruchy. Bolest může být střelba, tahání, nudná, hořící, konstantní, paroxysmální; lokalizujte v perineu, nad lýtkem, v kosmu; ozařovat penis žaludku a / nebo šourku.

Akutní prostatitida

Akutní prostatitida je zpravidla snadno rozpoznatelná a úspěšně léčena, proto nevyvolává urologům zvláštní obtíže.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.