^

Zdraví

Příznaky menopauzy

Symptomy menopauzy po odstranění dělohy

Radikální intervence pro hysterektomii (amputace dělohy) je nyní běžná. Podle statistik přibližně třetina žen nad 45 let podrobila tuto operaci ve větší či menší míře.

Příliv s menopauzou: co to je, příznaky

Horká vlna pokrývající obličej a horní polovinu těla, hluboké pocení a palpitace jsou známy čtyřem z pěti žen, které oslavily 50. Výročí. Jedná se o příliv přílivu - stav vyvolaný hormonální restrukturalizací ženského těla, jakýmsi rozloučením s plodným věkem.

První známky menopauzy, nebo začátek nového období v životě ženy

Žena je krásné stvoření, jehož pravým účelem je nejen zkrášlit svět, ale i pokračovat v lidské rase.

Patologická menopauza

Climax je přirozeným věkem v životě nejen žen, ale i mužů. Toto fyziologické období zpravidla trvá tři až pět let.

Symptomy a léčba závažné menopauzy

Každá žena, ignoruje skutečnost, že ona byla už pětačtyřicet, cítí v této době je celková energie, veselý, mladá a krásná. Ale když se pokožka stane prohnutý, ochablé, vrásky stávají výraznější řídnoucí vlasy prořídly a vybledlé, váha prudce roste, a to i v případě, že síla je v pořádku, menstruační cyklus se stal nejsou pravidelnými - příznaky menopauzy.

Suchost v pochvě s menopauzou

Existují případy, kdy tato patologie přináší spoustu nepříjemných pocitů, což vyžaduje určitá opatření, někdy můžete dělat s domácími léky a někdy potřebujete léky.

Teplota s menopauzou

Při menopauze se žena dobře mění, a ne k lepšímu. V takovém případě se mnozí rozhodnou, že prostě nadhodili nebo se zatajili.

Pocení s menopauzou

Žena ve své fyziologii se nemůže vyhnout menopauze: zastavení sexuální funkce je nevyhnutelné. Psychologicky je to stres. To jsou zásadní změny ve zdraví a životním stylu. Obvykle existuje ještě jeden faktor: pocení s menopauzou.

Menopauza bez příznaků

Změny ve fungování vnitřních orgánů na pozadí postupného poklesu hormonálního pozadí se objevují jemněji, což snižuje závažnost patologického účinku menopauzy na ženský organismus.

Symptomy menopauzy u mužů

Absolutně všechny příznaky menopauzy u mužů jsou spojeny s přírodním poklesem produkce gonadotropinů a především s hlavním mužským hormonem (androgeny) - testosteronem.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.