^

Zdraví

Syndromy

Arachnodaktylie

Jednou ze vzácných dědičných patologií pojivové tkáně je arachnodaktylie - deformace prstů doprovázená prodloužením tubulárních kostí, zakřivením kostí, poruchami kardiovaskulárního systému a zrakových orgánů.

Ektodermální dysplázie

Relativně vzácné onemocnění - ektodermální dysplázie - je genetická porucha, doprovázená poruchou funkčnosti a struktury odvozených prvků vnější vrstvy kůže. 

Tholos-Huntův syndrom

Syndrom horní orbitální trhliny, patologická oftalmoplegie - to vše není nic jiného než syndrom Tholos Hunt, který je lézí struktur v horní orbitální trhlině. 

Svayerův syndrom

Nemoc může mít několik názvů: často se nazývá ženská gonadální dysgeneze nebo prostě gonádová dysgeze. 

Möbiův syndrom u dětí

Vrozená anomálie způsobená abnormální strukturou kraniálních nervů je Moebiův syndrom. Zvažte jeho příčiny, příznaky, metody diagnostiky a korekce.

Hemofagocytární syndrom u dětí: primární, sekundární

Vzácná a složitá onemocnění - hemofagocytární syndrom, se nazývá hemofagocytární lymfagystyocytóza. 

Dejerinův syndrom

Pod syndromem Dejerine se rozumí onemocnění, které se vyskytuje zřídka. Je založen na genetické predispozici. Dejerinův syndrom se nazývá také hypertrofická neuropatie. 

Rychlá ztráta hmotnosti

Přebytečná váha je problém třetiny světové populace. Lidé se snaží zbavit se dalších kilogramů různými způsoby, snaží se přinést své tělo do ideálních proporcí.

Syndrom zamčeného člověka

Bez ohledu na to, jak různí lidé nazývají tuto nemoc v různých dobách, mohou slova vyslovovat tragédii situace, kdy žijící duše a zdravá mysl zůstávají dlouho uzavřena uvnitř prakticky zcela imobilizovaného těla?

Syndrom myofasciální bolesti: obličejový, krční, hrudní, bederní páteř

Každý, kdo alespoň jednou tváří v tvář několika těsněními ve svalech, čímž se nesnesitelnou bolestí, když stisknete na ně samozřejmě ví, co myofasciální syndrom, a nikdo radit v tvář takové ve svém životě.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.