^

Zdraví

Error message

  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 798 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).
  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 799 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).

Léčba nemocí

Čištění ledvin

Ledviny jsou orgán, bez kterého tělo nemůže existovat, protože. Jsou určeny k odstraňování odpadních produktů: přebytečné vody, solí, toxinů a dalších škodlivých látek. Varhany jsou jakýmsi filtrem, na kterém se usazuje písek (jemný prášek).

Léčba křečí nohou u dospělých a dětí

Léčba křečí nohou se může lišit. Jednotlivé případy obvykle nevyžadují léčbu a pravidelné křeče, zejména noční, mohou být příznakem patologického procesu.

Současná a vznikající léčba pacientů s COVID-19

Pandemické šíření infekce COVID-19 výrazně ovlivnilo aktivity globálního systému zdravotní péče. Mnoho odborníků bylo nuceno pozastavit probíhající výzkum ve prospěch vývoje a testování nových léků pro léčbu pacientů s koronavirem.

Léčba stafylokoků bez antibiotik

Musíme okamžitě uvést, že se nejedná o všechna známá antibiotika, ale o léčivé přípravky. Není možné léčit bakteriální infekci bez antimikrobiálních látek.

Co dělat v případě akutní cystitidy?

Jednou z účinných metod léčby akutní cystitidy je etiotropní léčba. Jedná se o antimikrobiální a antibakteriální léčbu se speciálními léky, které eliminují příčinu zánětu - bakterie. V kombinaci s dalšími metodami podporuje etiotropium rychlé zotavení.

Co dělat a jak léčit multifolulární vaječníky?

Syndrom je léčena gynekologa-endokrinologem a řadou příbuzných odborníků. Úkolem lékaře je odstranit hormonální nerovnováhu a zabránit jejímu narušení v budoucnosti, stejně jako obnovit reprodukční schopnosti pacienta.

Léčba hypermobilnosti

K dosažení pozitivního a udržitelného výsledku se doporučuje provést komplexní léčbu. Nejčastěji se jedná o různé léky, stejně jako o procedury fyzioterapie.

Hroty v plicích: co dělat, jak se léčit?

Kyslíková terapie se používá k zmírnění dušnosti a dalších příznaků selhání dýchání. Při opakovaných opakováních jsou uvedeny postupy plazmaferézy a hemosorpce.

Léčba ischemické neuropatie

Ischemická neuropatie je zvláštní druh patologie nervového systému, když vše rozhodne o čase. Porušení krevního oběhu velmi rychle narazí na nervové buňky, které prakticky nejsou obnoveny.

Účinná léčba erysipela

Erysipel nebo erysipel - A anthroponotic infekce způsobená hemolytické streptokoky skupiny A. Toto onemocnění může být vyléčeno dost tvrdě, často stává chronickou - a to zejména v případech, kdy pacient nechodí k lékaři hned po prvních příznacích.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.