Léčba popálenin

Obnova pokožky po spálení 2, 3 stupně

Intenzita, s níž zotavení z popáleniny, a jeho výsledky jsou založeny na mnoha faktorech, především - stupeň poškození kůže, zejména v hlubokých popálenin při dotyku zárodečné vrstvy buňky epidermis.

Léčba popálenin antibiotiky: kdy a jak se užívat

Tepelné a chemické popáleniny v domácnosti i v práci jsou již dlouho považovány za něco mimořádného. Ve věku vývoje elektronických technologií se stále častěji objevují "elektrické šoky".

Bandáže pro léčbu popálenin

Burns - to je nejběžnější typ domácího zranění, takže je vždy žádoucí být připraven na první pomoc.

Bandáže pro popáleniny: sterilní, aseptické, obrysové, gelové, masti

Pro léčbu poranění popálenin s různou intenzitou a lokalizací se používají obvazy. Uvažujme o jejich druzích, pravidlech a metodách ukládání, o zdravotních vlastnostech.

Léčba popálenin s puchýřkami

Blistry se obvykle tvoří s poškozením hoření druhého stupně - jedná se o nejběžnější stupeň poranění spálením domácnosti. S takovým poškozením, ne vždy jděte k lékaři, snažíte se vyléčit zranění doma.

Operace k transplantaci kůže po spálení

Téměř každý z nás alespoň jednou v životě spálil s vroucí vodou, železem, horkými předměty z kuchyňského nádobí, otevřeným ohněm. Někdo "měl štěstí" v každodenním životě, ale někdo dostal svou část adrenalinu do produkce.

Rostlinný olej pro popáleniny: chemické, sluneční, popáleniny s vroucí vodou, u dětí

Zářivě žluté plody rakytníku mají řadu cenných látek pro lidský organismus, způsobuje farmakologický účinek, že olej, který je schopen snížit nejen spálenou kůži, ale sliznice vnitřních orgánů ovlivněny tepelné a chemické popáleniny.

Záchranář z popálení

Každý den jsme uvězněni různými zraněními: modřiny, škrábance, odřeniny, řezy, popáleniny. Za jakých okolností dojde k poškození - je obtížné předvídat, a zejména pokud je dítě zraněno.

Oleje z popálenin

Co jsou popáleniny, každý ví. V domácnosti v kuchyni můžete dosáhnout zranění v různém stupni, když oheň zapálí v přírodě a na jakémkoli jiném místě.

Alternativní prostředky pro popáleniny

Popáleniny v domácnosti nebo v práci nejsou neobvyklé. Často neopatrné zacházení s nádobami, domácími spotřebiči, chemickými látkami vede k tepelným nebo chemickým traumám.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.