Léčba onemocnění nohou

Chroplastika

Výsledek získaný v procesu cropoplastiky je zachován po celý život. Období rehabilitace je jednoduché, prakticky neexistují žádné negativní důsledky.

Prostředky a metody léčby patních výběžků

Mezi entezopatie nohou je zánět plantární fascie považován za nejběžnější s tvorbou na spodní ploše patní kosti - na jedinou stranu - spirální osifikaci nebo, jak ji nazývají lékaři, marginální osteofyty.

Léčba paty na nohou doma

Dokonce i taková neškodná, na první pohled nemoc, jako jsou ostruhy na nohou, může vést k vážným porušením a způsobit narušení mnoha procesů v těle, včetně postižení.

Léčba pocení nohou alternativními prostředky

Pocení v kombinaci s nepříjemným zápachem může být vážným problémem, který někdy dokonce vede k izolaci a depresi. Příčiny pocení jsou často naše špatné návyky, nevhodná strava, přítomnost houbových nebo endokrinních onemocnění.

Alternativní léčba posttromboflebitického syndromu

Podíváte-li se, je zřejmé, že tento syndrom zahrnuje projevy žilní nedostatečnosti, křečové žíly dolních končetin a bércových vředů, při léčbě z nichž lidé aktivně praktikuje jako důležitý navíc k základnímu ošetření.

Léčba posttromboflebitického syndromu

Navzdory skutečnosti, že taková patologie jako PTFS, charakterizovaná nevratnou destrukcí chlopenního aparátu žilních cév dolních končetin, nemůže být léčena léčebným ošetřením, lékaři neznížili své ruce.

Léčba kožní ramena pomocí rentgenové terapie

Léčba plantární fasciitidy s rentgenovým zářením nebo rentgenová terapie kůňového kloubu je účinnou metodou významného snižování příznaků bolesti a často - a úplně ji zbavit.

Jak a co léčit praskliny na patách: masti, krémy na nohy, alternativní recepty

Mezi různými problémy, které mohou mít pacienti trpící bolesti nohou, jsou praskliny v patách. Tento problém postihuje stále více lidí a je problémem našeho století.

Bandáže ze suchých plísní na prstech

Klenoty na rukou a nohou - velmi nepříjemný jev, který brání chůzi a dělá obvyklou práci, způsobuje nepohodlí a bolesti, zkazí vzhled pokožky. V tomto případě jsou nejbolestivější suché mozoly.

Alternativní ošetření trhlin na patách

Dnes musíme čelit mnoha problémům, které se týkají nohou. Pata jsou obzvláště citlivá. Jsou neustále vystavováni, protože jsou hlavním zatížením během chůze a provádějí různé cviky.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.