Léčba menopauzy

Léčba postmenopauzální atrofické vaginitidy: čípky, alternativní látky

Nehormonální léky, které mají schopnost obnovit mukózní epitel vaginy, snižují zánětlivé projevy a poskytují antimikrobiální účinky, jsou vytvořeny lékárníky na základě předpisů alternativní medicíny.

Sage v menopauze a horkých záblesech: jak pít, kontraindikace

Sage je uznáván po celém světě za své léčivé vlastnosti, ale je zvláště užitečné pro ženy. Tato léčivá rostlina byla již dlouho používána v alternativní medicíně a její jedinečné léčivé vlastnosti byly oslavovány léčiteli starověkého Řecka a Říma.

Non-hormonální léky pro menopauzu u žen: seznam a recenze

Po asi 45 let (někdo dříve a někdo později) v ženském těle začíná proces vymírání reprodukční funkce: ovulace se stává méně časté, delší folikuly forma, menstruační cyklus je vyřazen.

Přípravky a produkty obsahující fytoestrogeny: seznam, výhody a poškození

V biochémii rostlin jsou fytoestrogeny definovány jako heterogenní skupina heterocyklických polyfenolických sloučenin rostlinného původu

Efektivní léčba návalů tepla s menopauzou: recenze lékaře

Otázka, jaká by měla být účinná léčba návalů tepla s menopauzou, zůstává v pozornosti lékařů a pacientů více než dvanáct let.

Jak zhubnout po menopauze: alternativní drogy, drogy, výživa

Prudká změna hmotnosti v libovolném směru v jakémkoli období života může být rušivým signálem. Možná, že tělo je nemocné a osoba musí být naléhavě vyšetřena? S věkem se tyto změny nejčastěji snižují na nežádoucí úplnost, zejména vzrušující ženy. Jak zhubnout s menopauzou, chtějí znát mnoho z nich.

Výživa s menopauzou

Climax je komplexní fyziologické a psychologické období života žen, které vyžaduje pozornost a zvláštní přístup. Trvá několik let, obvykle v průměru od 45 do 50 let. Důležité je, co žena dělá během tohoto období, zejména výživy s menopauzou.

Lék "Ovestin" s menopauzou u žen: krém, gel, svíčky

Ovestin je hormonální lék. Zvažte indikace jeho použití, dávkování, možné vedlejší účinky a další rysy instrukcí.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.