^

Zdraví

Alternativní medicína

Léčba popraskaných pat alternativními prostředky

Jemná kůže na patách z různých důvodů někdy začíná hrubnout, houstnout, objevují se svislé zářezy, které se mění v praskliny.

Léčba aloe gastritidy: jak brát

Aloe je považován za jeden z nejpopulárnějších alternativních léků, které mohou zmírnit mnoho nemocí. Například, pokud užíváte aloe pro gastritidu, můžete brzy zastavit vývoj zánětlivého procesu, obnovit sliznici a dokonce posílit imunitní obranu.

Jak snížit teplotu alternativních prostředků a bylin?

Když teplota stoupne na 38-38,5-39-39,5 a doma není potřeba lék, nebo je není možné použít, má smysl bojovat proti horečce a horečce bez lékařských metod.

Správné čištění těla ovsem: jak vařit a pít?

Mírné a neškodné je považováno za léčbu střevního ovsa. Doporučuje se v různých situacích, protože cereálie mají celou řadu užitečných vlastností: zpevnění, imunostimulace, omlazení, adsorpce, sedativ a podobně.

Tibetské očištění těla: recepty, kontraindikace, recenze

Metoda očisty těla tibetských mnichů v moderním světě je důležitější než kdy jindy. Přejídání, alkoholické pití a kouření, nepřirozené jídlo, sedavý způsob života, stres a přetížení, znečištění životního prostředí - existuje více než dost důvodů, proč být „z formy“.

Jak odstranit suché mozoly na prstech alternativním způsobem?

Alternativní medicína je zkušeností předchozích generací v boji proti chorobám, které existovaly více než tucet let. Problém vzniku suchých kuřích není také nový a za léta jeho existence bylo nashromážděno mnoho receptů pro jeho řešení.

Heřmánek douching doma

Mytí vagíny lékařskými roztoky lze provádět pouze po konzultaci s lékařem. Lékař podává doporučení týkající se délky léčby, počtu postupů a technik jejich implementace.

Očista těla s lněnými semínky pro hubnutí: použití, jak používat

To je krása, ráznost, lehkost v těle, výborná pohoda a vysoký výkon. Každý člověk na to usiluje, ale ne každý ví, jak toho dosáhnout.

Propolisová tinktura pro atrofickou gastritidu, zvýšená kyselost

V dnešní době jsou stále více populární různé netradiční metody léčby: homeopatické, alternativní léčiva, bylinná medicína. Různé látky a složky živočišného, rostlinného, přírodního původu jsou účinně zahrnuty do složení různých farmaceutických přípravků vyráběných ve velkém měřítku.

Alternativní prostředky pro pocení podpaží

Nemyslete si, že naši předkové v nepřítomnosti znalostí v oblasti medicíny byly efektivní antiperspirant tak velmi omezené. Kolik je problém zvýšeného pocení, tolik lidí se snaží vyřešit různými způsoby.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.