^

Intimní zdraví

Sexuální zrání chlapců

Ve věkové skupině od 11 do 13 let začne mladý muž zastupovat mechanismy produkce specifického hormonu gonadoliberinu v hypotalamu mozku.

Zlepšení kvality spermií

Negativní účinky na spermie mají ekologii, stejně jako přítomnost zánětlivých procesů genitourinálního systému mužů.

Sexuální zralost dívky

Začátek puberty se provádí pomocí signálů poslaných mozkem do pohlavních žláz dívčích - vaječníků.

Jak zvýšit účinnost?

S mírným poklesem sexuální touhy může pomoci odvar a infuze léčivých bylin. Například odvar ze semen jetelové louky.

Byliny, které zvyšují sílu

Byliny, které zvyšují účinnost, jsou přirozené, bylinné léky, které pomáhají vyrovnat se s problémy sexuality mužů a schopností pohlavního styku. Podívejme se, jaké druhy bylin jsou, jak je správně připravit a jak efektivní je léčba problémů s potenciálem pomocí bylin.

Jak zvýšit hladinu testosteronu?

Než se naučíte, jak zvýšit hladinu testosteronu ...

Ženské zdraví a intimní trénink svalů

Spolu s pohodlí a pohodlí, jako jsou neustálé výlety autem, počítačové pracoviště, přinesl technický pokrok - sedavý životní styl, podvýživa a spící spánek.

Co je to ženský kondom a jak ho používat?

Ženský kondom je jednou z nejnovějších antikoncepcí, i když to není velmi levná volba. Nazývá se Themis nebo kondom. Pokud člověk nechce mluvit o prostředcích ochrany a samotná myšlenka mužského kondomu ho činí hysterickým, můžete se o sebe postarat a koupit si ženský kondom.

Hymen: Co potřebují lidé vědět?

Mnozí muži o hymenu vědí jen to, co to je. Ale toto malé tělo ženského těla je plné tajemství a tajemství, které lze odhalit. Pokud jen pečlivě čtete o anatomických rysech hymnu.

Jak se vyhnout bolest během deflorace?

Deflorers se bojí dívky a mnoho mladých mužů, protože se obecně věří, že je doprovázena bolestí. Bolest v defloraci ve skutečnosti vůbec není, a ne vždy - závisí to na anatomických rysech dívky a způsobu, jakým byl sexuální čin vykonán. Jak se vyhnout bolest během deflorace? To lze provést, pokud víte, jak správně provádět první důvěrný kontakt.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.