^

Intimní problémy a poruchy

Sexualita hraje ústřední roli v životě člověka a světovém názoru. Jako zdroj pokračování rodu je sexualita přirozeně nejdůležitější funkcí lidské psychie. Pro každou osobu je sexuální identita základním prvkem sebeidentifikace, odráží se na somatické ústavě, zdroji našeho vývoje, ovlivňuje emoční život, plnění sociálních rolí a dokonce i ekonomickou existenci. Naše sexuální fungování nebo jeho nedostatky mohou mít hluboký dopad na duševní pohodu, osobní spojení a vztahy. Neschopnost osoby projevit sexuální aktivitu ve formě sexuálních norem přijatých za svůj sex může vést k vážným pocitům a duševnímu traumatu.

Ephebophilia

Ephebophilia je duševní porucha, druh pedofilie. Vyjádřeno v sexuální přitažlivosti dospělého muže nebo ženy k dospívajícím dětem. 

Frigidita

Zvažte typy této poruchy, její příčiny, metody diagnostiky, léčby a prevence.

Anorgasmia

Tato porucha ovlivňuje většinu ženské populace. Co se týče mužů, je to pro ně velmi vzácné.

Rychlá ejakulace

Toto je onemocnění, které postihuje mnoho mužů. Uvažujme o hlavních příčinách předčasné ejakulace, způsobů léčby a metod prevence.

Léčba frigidity

Podívejme se na nejoblíbenější a nejúčinnější způsoby léčby frigidity pomocí alternativních léků, léků a dalších metod.

Strach ze sexu

Strach z pohlaví (genofobie nebo koitofobie) je naprosto nesouvisející stav a v důsledku toho je pro člověka bolestný, i když je z hlediska psychologie a medicíny srozumitelný.

Sexuální poruchy u žen

Mnoho žen iniciuje nebo souhlasí se sexuálním stykem, protože chtějí emoční blízkost nebo chtějí zlepšit své zdraví, potvrdit svou atraktivitu nebo uspokojit svého partnera.

10 překážek ženského orgasmu

Pokud během sexu ženy nedosáhnou orgasmu, zpravidla obviňují milovníky. Nicméně, orgasmus může "jít pryč" z jiných důvodů.

Proces sexuálního vzrušení a jeho porušování

Moderní sexologie (věda o sexuálním životě) zejména zdůrazňuje takové naléhavé problémy: charakteristiky mužské a ženské sexuality v aspektech a psychofyziologii

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.