^

Informace

Eran Hadad je jedním z nejrespektovanějších izraelských plastických chirurgů. Zkušenost jeho práce je třicet let. V současné době má lékařský titul a je vedoucím lékařem na oddělení plastické chirurgie zdravotnického střediska.

Eran Hadad - Absolvent Sackler School na Univerzitě v Tel Avivu. Absolvoval specializaci v izraelském zdravotnickém centru Assaf-a-Rofe.

Lékař je uznávaným talentovaným chirurgem, na jehož základě je již více než tisíc intervencí estetické, plastické a rekonstrukční povahy. Mezi jeho nejčastější operace patří odstraňování jizev a jizev, rinoplastika, blefaroplastika, zvedání krční a obličejové oblasti, obnovení krásy pleti po popáleninách a traumatických úrazech. Kromě toho chirurg provádí operaci prsu (včetně mužů), obecnou korekci postavy.

Další specializaci Eran Hadad lze nazvat odstraňování nádorových útvarů a dalších defektů na obličeji a dalších částech těla pomocí inovativní technologie MOHS. Tato metoda zahrnuje nejen specifické odstranění problémového novotvaru, ale také současné mikroskopické vyšetření jeho hranic. Operace je nutná u pacientů s diagnostikovaným karcinomem kůže.

Eran Hadad publikoval více než 35 vlastních článků v lékařských časopisech. Je zde uvedena jeho aktivní účast na mezinárodních sympoziích, pravidelné přednášky o nejzajímavějších tématech z oblasti plastické chirurgie. Lékař je klinický instruktor, který učí studenty Lékařské fakulty. Sackler (Univerzita v Tel Avivu).

Činnost Eran Hadad byla opakovaně označována cenami a cenami prokazujícími významný přínos ke zlepšení plastické chirurgie.

Vzdělávání a praxe

  • Lékařská fakulta. Sackler, Tel Aviv University, Izrael
  • Stáž v lékařském centru "HaGalil HaMaaravi", Nahariya, Izrael
  • Slouží v izraelských obranných silách jako vojenský lékař
  • Specializace v oboru plastické chirurgie na oddělení plastické chirurgie zdravotnického střediska Asaf-a-Rofe, Beer Yaakov, Izrael
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.