^

Informace

Lékař se Ezekiel Shotland specializuje na urologii, adrologii, sexopatologii, onkologii, uroprostetiku. Rozsáhlé znalosti získal díky absolvování Lékařské fakulty Univerzity "Technion", stáže na předních amerických klinikách, rozsáhlých pracovních zkušeností (více než 45 let) v urologické chirurgii a terapii, řízení kliniky pro léčbu pohlavního měchýře v Karmelu v Haifě, Centrum pro léčbu sexuálních poruch.

Kromě toho poskytuje odborné závěry o stavu močových cest, nezbytné pro prezentaci pojišťovnám, soudům apod.

Lékař se Shotland podílí na skutečném průlomu v medicíně - vývoji revolučních inovací vytváření trojrozměrných modelů lidských orgánů pomocí 3D-bioprintingu. Močový měchýř byl již transplantován, v tomto stádiu se zaměřuje na transplantaci ledvin. Tyto technologie jsou navrženy tak, aby zachránily životy lidí se smrtelnými nemocemi, obětí nehod, katastrof, válek.

Mluví dvěma jazyky: hebrejsky a anglicky.

Vzdělávání a praxe

  • Lékařská fakulta, Univerzita Technion, Haifa, Izrael
  • Specializace v urologii a mužské sexuální dysfunkci, Houston, TX, USA
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.