^

Informace

Mickhael Tal - renomovaný izraelský radiologický specialista, který ve své práci využívá moderní metody léčby křečových žil - zejména neinvazivní terapie. Má pozici ředitele radiologického oddělení na přední izraelské klinice "Assuta". Léčí různé formy vaskulárních patologií s využitím nejmodernějších radiologických technik.

Praktická činnost lékaře je Tal zaměřena na využití minimálně invazivních terapeutických metod bez rychlé korekce. Provádí laserovou cévní léčbu, radiofrekvenční terapii, včetně ultramoderního stroje Clarivein.

Mickhael Tal - Absolvent Hebrejské univerzity v Jeruzalémě, vyškolený ve zdravotnických centrech v Izraeli a ve Spojených státech. Je renomovaným inovativním vědeckým pracovníkem, který neustále procvičuje výzkum, vyvíjí nové metody léčby pomocí pokročilých zdravotnických systémů a zařízení.

Jedním z nejnovějších a jedinečných vynálezů byl například přístroj Clarivein, s nímž je možné léčit křečové žíly bez chirurgického zákroku a bolesti. Léčebný postup je poměrně krátký, nevyžaduje anestezii a pacient se může vrátit k obvyklému způsobu života ihned po skončení léčby. Nové zařízení bylo úspěšně otestováno Úřadem organizace nad kontrolou bezpečnosti a účinnosti lékařských přípravků a zdravotnických prostředků a nyní je široce používáno na mnoha klinikách po celém světě. Mickhael Tal zabývající se vzdělávacími činnostmi, praktickými semináři o používání unikátního zařízení.

Lékař Tal přednáší studentům Americké Yale University, podílí se na odborných mezinárodních kongresech a kongresech, je autorem více než 40 vědeckých materiálů.

Vzdělávání a praxe

  • Lékařská fakulta Hebrejské univerzity v Jeruzalémě, Izrael
  • Internship ve společnosti Hadassah Hospital in Jerusalem, Israel
  • Internship ve společnosti Chaim Sheba Medical Center, Tel-a-Shomer, Israel
  • Specializace v radiologii na University Hospital Drexel University ve Philadelphii, USA
  • Specializace na invazivní radiologii na Yale University, Connecticut, USA

Členství v mezinárodních organizacích

  • Izraelské sdružení radiologů
  • Americká radiologická společnost
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.