^

Informace

Svetlana Grishin Je předním psychiatrem v Izraeli, specialistou na psychoterapii. Je vysoce kvalifikovaná v oblasti psychiatrických patologií, přijímá pacienty různého věku. Zkušenosti z obecné klinické praxe jsou 20 let.

Lékař Grishin preferuje integrovaný léčebný přístup, využívá klasické a alternativní terapeutické techniky.

Svetlana Grishin Aktivně vyučuje mladé studenty, studenty centrální školy pro vzdělávání pracovníků v sociálních službách a vyučuje na Technion University of Technology v Haifě. Je autorem kurzu školení o problematice poruch koncentrace.

Lékař mimo jiné pracuje jako překladatel odborných posudků pro izraelský soudní systém, jakož i pro Národní pojišťovací ústav. Skládá se z řady příslušných izraelských sdružení.

Vzdělávání a praxe

  • Izraelská psychiatrická asociace (IPA)
  • Izraelská asociace biologické psychiatrie (ISBP)
  • Izraelské sdružení pro potlačování závislostí (ISTA)

Členství v mezinárodních organizacích

  • Izraelská psychiatrická asociace (IPA)
  • Izraelská asociace biologické psychiatrie (ISBP)
  • Izraelské sdružení pro potlačování závislostí (ISTA)
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.