^

Informace

Přední izraelský onkolog se specializuje na chemoterapii a radioterapii. Yuliya Grinberg vysoce kvalifikovaný lékař a expert na světové úrovni. Ve své práci jsou nejmodernější metody a technologie využívány k léčbě všech typů nádorových procesů a metastáz.

Grinberg požadovaná diagnostika. Zvláštní význam pro lékaře má paliativní léčba zhoubných nádorů. Eliminace bolestivých symptomů u pacientů s těžkou rakovinou.

Její práce je založena na inovativních diagnostických nástrojích a technologiích. Lékař používá vysoce přesné genetické testy a molekulární studie k vypracování chemoterapeutického plánu. To zohledňuje všechny možné vedlejší účinky a komplikace léčby.

Kromě úspěšné práce na klinice se lékař zabývá výzkumnou činností. Účastník mezinárodních seminářů a konferencí. Přednášející v největších farmaceutických společnostech. Na základě Yuliya Grinberg více než 20 vědeckých prací o onkologii publikovaných v různých mezinárodních publikacích.

Vzdělávání a praxe

  • Získal doktorát v oboru lékařství na Lékařské univerzitě v Taškentu v Uzbekistánu.
  • Absolvovala stáž v klinické onkologii na pokročilých klinikách Ichilov a Tel Ha-Shomer, Izrael.

Členství v mezinárodních organizacích

  • Izraelská lékařská asociace (IMA)
  • Izraelská asociace klinických onkologů a radioterapeutů (ISCORT)
  • Americká společnost klinické onkologie (ASCO)
  • Evropská onkologická společnost (ESMO)
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.