^

ILive redakční politika

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 20.11.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Naším posláním je poskytovat vám co nejobjektivnější, nejspolehlivější a nejpřesnější zdravotní informace. Naším každodenním cílem je zajistit, aby iLive byl vaším praktickým a relevantním zdrojem zdravotního a zdravotnického obsahu.

Snažíme se poskytovat informace o širokém spektru zdravotních problémů, spíše než filtrovat určité typy informací, které se mohou nebo nemusí týkat individuálního zdraví konkrétní osoby, a spoléháme na vás, našeho čtenáře, při výběru nejvhodnějších informací pro vás. Původní redakční informace, které poskytujeme, však nenahrazují odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu. Vždy se poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným lékařem o jakýchkoli otázkách týkajících se vašeho zdravotního stavu. Nikdy nezanedbávejte odbornou lékařskou pomoc a nezdržujte návštěvu u lékaře, ať už čtete na webových stránkách iLive!

Následující části podrobně popisují naše zásady a postupy týkající se obsahu.

Redakční výběr obsahu iLive

ILive vytváří obsah pro tvorbu obsahu s důrazem zpravidla na následujících kritériích:

  • Relevance - význam a úplnost odpovědí na otázky, které můžete mít v procesu péče o vaše zdraví a zdraví vaší rodiny. Témata zahrnují zdravotní zpravodajství pokrytí; drogy a potraviny, recenze a varování; zdravotní poradenství; a odborné připomínky k léčbě nemocí a ochraně zdraví.
  • Klinický význam - výsledky nejnovějšího lékařského výzkumu, publikovaného v recenzovaných odborných publikacích.
  • Trendy - sezónní informace takový jako letní bezpečnost, období alergie, nachlazení a chřipka. 

Náš obsah je spolehlivý.

Zatímco online svět je naplněn zastaralými a nepřesnými informacemi, iLive se snaží být autoritativní a důvěryhodný zdroj lékařských informací.

Naše zpravodajské a tematické materiály vycházejí z toho, že naši redaktoři vybrali nejdůležitější a nejvýznamnější zdravotní události, které se dnes odehrávají. Naše zpravodajské články nejsou jen stručným shrnutím výzkumu nebo událostí. Často obsahují rozhovory s nezávislými odborníky, kteří analyzují události a řeknou čtenáři o jejich významu v moderním světě.

Redakční svědomitost. Redakční odpovědnost iLive je pro čtenáře jasná a jasná pro oddělení zpráv, informací, referencí a dalších redakčních informací od reklamy.

Kvalitní obsah. Při své činnosti se iLive řídí přísnými zásadami spravedlnosti, přesnosti, objektivity a odpovědné nezávislé redakční politiky. ILive neustále sleduje kvalitu svého obsahu.

Redakční pravidla pro zaměstnance iLive

ILive je předním poskytovatelem zdravotnických informačních služeb pro spotřebitele, lékaře a další zdravotnické pracovníky. Redakční obsah vytvořený společností iLive je bez vlivu inzerentů a jiných zdrojů.

Každý, kdo pracuje v edici iLive, musí plně odhalit jakýkoli potenciální střet zájmů s jakýmkoli sponzorem nebo dodavatelem.

ILive rozlišuje redakční práci a zaměstnance zodpovědné za práci s našimi inzerenty. Žádná osoba nebude pracovat v obou státech, žádný redakce nebude dělat nic v zájmu inzerenta.

ILive editory jsou zodpovědné za poskytování objektivních, přesných a vyvážených informací o událostech a problémech. ILive autoři by měli pečlivě vybírat témata nebo komentáře od kvalifikovaných odborníků.

Autoři iLive usilují o komplexní a objektivní pokrytí tématu materiálu, který splňuje vysoké profesní standardy.

Vytvoření původního obsahu

Materiály, které vytváříme a novinky, které známe, jsou vytvářeny našimi odborníky. Obsahují nejaktuálnější informace ze spolehlivých zdrojů, včetně většiny autoritativních lékařských publikací, oznámení státních zdravotnických úřadů a analýzy posledních trendů v oblasti zdraví.

Každý původní článek, před jeho zveřejněním, je kontrolován našimi lékařskými redaktory - certifikovanými specialisty. Po publikování tohoto článku na webu.

Licencování a obsah třetích stran

Když iLive licencuje zdravotní a wellness obsah třetích stran pro zveřejnění na našich webových stránkách, odpovědný redaktor a odborník na zdravotnictví společnosti iLive kontroluje redakční zásady a postupy zdrojů třetích stran, aby vyhověl publikační politice iLive.

Opravy

ILive provádí opravy nebo dodatky k původnímu obsahu, když to považuje za nezbytné. Provádíme okamžité kroky k úpravě i drobných chyb, jako jsou pravopisné, gramatické nebo stylistické nepřesnosti. Vzhledem k tomu, že stylistické a podobné změny nemění význam obsahu, jsou tyto změny prováděny na našich stránkách, aniž by o tom zmínily.

Pokud zjistíme chyby, které jsou pro obsah významné, aktualizujeme obsah a zaznamenáme opravy na této stránce. To platí pouze pro původní obsah iLive, mimo jiné včetně novinek, článků funkcí nebo originálních lékařských referenčních materiálů. Za jakékoli opravy licencovaného obsahu nebo obsahu třetí strany odpovídá jeho vydavatel.

Pokud si myslíte, že jste našli chybu v některém z našich materiálů, dejte nám prosím vědět zasláním e-mailu na náš tým zákaznické podpory pomocí odkazu „Nahlásit chybu“ v zápatí naší webové stránky.

Reklama

Jak je podrobněji popsáno v naší reklamní politice, iLive umisťuje reklamy na stránky iLive od inzerentů, což může zahrnovat bannery třetích stran, ikony, kontextové reklamy a obsah vytvořený nebo poskytovaný inzerenty (dále jen „reklama“, „reklama“ nebo „od našeho inzerenta "). Některé reklamy, které se mohou zobrazit jako textové odstavce, miniatury, ikony nebo jiné typy textu nebo obrázků, jsou tzv. Nativní reklamy a zobrazují se vedle redakčního obsahu. Tyto reklamy jsou označeny jako „obsah sponzora“, „od našeho sponzora“ nebo „od (našeho sponzora)“. Bez ohledu na formu reklamy je inzerent zodpovědný za přesnost a objektivitu své reklamy v souladu s naší reklamní politikou. Reklama není cenzurována společností iLive a není upravena touto publikační politikou.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.