^
A
A
A

O projektu

 
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 20.11.2021
 
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

12 March 2020, 18:49

Kdo jsme?

Portál iLive "I live! Ok! :)" je informační zdroj, který poskytuje uživatelům nejužitečnější informace o všech aspektech života, které jsou důležité pro osobu, jako je zdraví, rodina a děti, krása a móda, výživa a strava, vztahy, sport a samozřejmě nejzajímavější novinky!

Vzhledem k tomu, že jsme informační zdroj o lidském zdraví a jeho zdravém životním stylu, chápeme důležitost této oblasti znalostí a její vliv na lidský život a zdraví.

Snažíme se být autoritativní zdroj v oblasti medicíny, s dobrou pověstí a uživatelsky přívětivým obsahem.

Jsme odkázáni mnoha renomovanými a nezávislými zdroji, včetně Wikipedie.

Proto i přesto, že informace zveřejněné na portálu jsou určeny pouze pro informaci a neměly by být používány bez konzultace s odborníkem, stanovujeme vysoké standardy kvality našeho obsahu. Veškerý obsah iLive je zkontrolován lékařskými experty, aby byla zajištěna nejvyšší možná přesnost a soulad se skutečností.

Máme přísná pravidla pro výběr zdrojů informací a odkazujeme pouze na seriózní webové stránky, akademické výzkumné ústavy a pokud možno na osvědčený lékařský výzkum. Všimněte si prosím, že v materiálech jsou čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Interaktivní odkazy na takové studie.

Podrobné informace o obsahu a redakční politice stránek naleznete v našich  Pravidlech a zásadách.

 

Kontaktujte nás:

Ivan Petrov - projektový manažer

Alexey Portnov - vydavatel, lékařský expert

Adresa: Ukrajina, Kyjev, Mayakovsky Avenue 75, POB 104, 02232

Telefon: +38 (094) 497-40-08

E-mail: contact@ilive.com.ua

Můžete nás také kontaktovat!

 

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.