^

Krém na vrásky pro muže: nutnost nebo obyčejný pohyb PR?

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Krása a mládí kůže byly vždy hlavním směrem zájmu ženy o sebe. Ale ti, kteří věří, že pozornost jejich vzhledu je dána hlavně ženám, jsou v tomto ohledu velice mylná. Muži, stejně jako ženy, nechtějí starnout před časem a nemají první vnější známky stárnutí - vrásky, které se často objevují ve věku 30 let. Proto je pro muže krémový krém požadovaný a úspěšný u mužské poloviny populace, přestože cena tohoto produktu není v žádném případě nízká. A to má vlastní logiku, protože to, co může být cennější než mládí kůže, spojená s krásou a zdravím?

Indikace Krém na vrásky pro muže

Každý si uvědomuje, že je nesmyslné tvrdit, že stárnutí je stejně ovlivněno jak kůží ženského, tak mužského pohlaví. Jedná se o fyziologický proces, od něhož se nemůžeme skrývat, ne skrývat. Přesto může být brzděna pomocí speciálních vrásek a křečků pokožky, které tělu pomáhají omlazovat epidermální buňky, nasávat je silou a krásou, s přihlédnutím ke kožním rysům různých pohlaví.

Nicméně mnoho lidí si myslí, že krém pro vrásky pro muže je jakýmsi PR pohybem a silný sex může úspěšně použít ženské krémy se stejným účinkem. Toto stanovisko je nesprávné. V zásadě můžete používat ženy pro péči o pleť, ale neměli byste očekávat od jejich použití požadovaný výsledek.

A faktem je, že mužská kůže, ať už se nám to líbí nebo ne, je stále ještě odlišná od ženské. Je mnohem hustší než samice, což ztěžuje přenášení užitečných látek krému do hlubších vrstev kůže. Proto by měla být struktura krému pro muže odlišná od ženského krému. Vzhledem k lehké konzistenci a jemné struktuře jsou mužské krémy rychleji vstřebány a mají větší penetrační sílu.

Denní holení je výsadou mužů - také zanechává své negativní stopy na mužské kůži, odstraňuje ochrannou vrstvu, zvyšuje náchylnost kůže k poškození a negativní vliv prostředí. Lidská kosmetika pro obličej by měla být nasycena antiseptickými činidly léčení ran, aby se zabránilo tomu, aby se infekce dostala přes léze na kůži.

Díky holení je pokožka zbavena přírodního maziva, stává se tenčí a časem se stává suchá a vrásčitá. Proto by krémy měly mít zvlhčující a ochranné vlastnosti, vitamínové komplexy, glycerin, mastné kyseliny.

Ženská a mužská kůže je charakterizována také tlustostí a hydratací. Masové žlázy u mužů, samozřejmě, méně pod vlivem mužského hormonu testosteronu, podkožní tuk je mnohem aktivnější než u žen. V mládí vypadá mužská kůže spíše vlhká a pružná.

Ale s věkem se produkce tuku zpomaluje, kůže se stává suchou a na ní se objevují vrásky. Navíc u mužů tento proces začíná dříve než u žen, ale vzhledem ke zvláštnostem mužské kůže její projevy nejsou na počátku tak zřejmé. Časem se vrásky na čele i v koutcích očí stanou hlubšími a výraznějšími, a to nezakresluje žádné ženy ani muže.

Je nesprávné uvažovat o tom, že indikace k aplikaci krémů proti vráskám jsou změny v kůži v tomto stádiu vadnutí. Boj proti již existujícím vráskám není snadný a není tak účinný jako prevence změn pokožky, které souvisejí s věkem, a doporučuje se začít nejpozději 30 let. Krém pro muže z vrásek kolem očí vyžaduje ještě dřívější začátek užívání od věku 25 let, kdy neexistuje žádný náznak vrásek.

Potřeba anti-stárnutí krémů u mužů je způsobena mnoha faktory. Jedná se o poruchy metabolismu způsobené fyziologickými faktory nebo negativními vnějšími vlivy. Škodlivé návyky, například zneužívání alkoholu a zejména kouření, vždy opouští své nezajímavé stopy na pokožce.

Mnoho mužů je zaměstnáno v průmyslových odvětvích se škodlivými pracovními podmínkami, které nepříznivě ovlivňují jejich pokožku a způsobují předčasné stárnutí. Jeho přínos ke snížení ochranných vlastností kůže je způsoben nepříznivou ekologickou situací, prodlouženým vystavením UV záření.

Všechny výše uvedené ukazují, že věnovat pozornost jejich kůži, muži potřebují méně než ženy. A krém z vrásek pro muže bude dobrým pomocníkem v této věci. To pomůže zlepšit pokožku mužů, učinit je hladší a pružnější, dává opravdu mužské vůně, což je další důležitý rys tohoto mužského krému.

trusted-source[1], [2], [3]

Formulář vydání

Složitost může vyvstat při výběru vhodného krému, protože pro konečné vyhodnocení jeho účinnosti trvá nejméně 3-4 týdny. Nicméně, kdo nepřebírá rizika, nepije šampaňské. Jména vráskám krémy pro muže nejsou tolik jako ženy, nicméně, mnoho sebeúcty kosmetické firmy považují za svou povinnost starat se o mužskou polovinu populace a aby zřídily výrobní zařízení pro mužský obličej péče o pleť a krk.

Anti-agingová kosmetika pro muže TM Shiseido

Výrobky japonské kosmetické společnosti Shiseido s výrobními základnami v Japonsku, Francii a USA jsou jedním z nejpopulárnějších mezi silnou polovinou společnosti. Koneckonců, poskytuje profesionální péči o pleť, stejně jako v těch nejlepších salonech, které obvykle nemají čas navštívit. Ano, ale také touží po proceduře pro kosmetičky, považují za čistě ženskou zábavu.

V sérii pro muže Shiseido najdete korektivní krém proti vráskám 30 ml smetany, obnovit energetickou rovnováhu pokožky a zpomaluje její stárnutí (50 ml), regenerační krém pro muže vrásek kolem očí (15 ml), uklidňující gel pro pleť kolem očí se chladící účinek (15 ml).

Podívejme se podrobněji na první lék proti vráskám, který spolu s krémem na kůži kolem očí obdrží mnoho obdivných recenzí od žen, které zaznamenávají pozitivní změny ve vzhledu svých blízkých. Koneckonců, samotní muži jsou pro hodnocení natolik rádi.

Farmakodynamika a farmakokinetika krémového korektoru proti vráskám TM Shiseido. Produkt má výrazný účinek proti stárnutí, značně snižuje hloubku vrásek, odstraňuje jemné vrásky, díky níž je kůže pružnější a hladší.

Unikátní formula Damage Defense Complex s ochranným účinkem koriguje oválnou tvář, dělá pleť mladou a pružnou. Vitamín A (retinol) v krému činí povrch pokožky hladký a sálavý. Tento účinek je doplněn exkluzivním složením krému pro revitalizaci LAG a omlazujícími kožními buňkami.

Ricinový olej odstraňuje suchost a olupování, zlepšuje metabolické procesy v tkáních, čímž se pokožka hladší, nasycení vlhkostí, také známý silný antibakteriální účinek. Extrakt ze kořene ženšenu omlazuje pokožku, čímž jí dává další mládí.

Krém je vyráběn v lahvičce s dávkovačem, který je vhodný k použití a poměrně hospodárný. Má dobrý zvlhčující účinek, dokonale vstřebává a nezanechává žádný mastný lesk. Aplikujte ji 1 nebo 2 krát denně.

Revitalizační krém korektor kolem oka Shiseido TM pomůže mužům nejen účinně zbavit „vrána k nohám“ kolem očí, ale také delší čas se rozloučit s takovými projevy únavy, jako otok ( „pytle“) a tmavé kruhy pod očima. Krém aktivně bojuje a s projevy věku: suchost a snížení elasticity kůže.

Unikátní vzorek krému obsahujícího bio-komplex s kyselinou hyaluronovou a ochranný komplex proti poškození jemné kůže kolem očí poskytuje hydrataci, ochranu a zpevnění pokožky po dobu 24 hodin. Pozoruhodný efekt poskytuje dvě aplikace ráno a večer. Krém pro muže z vrásek kolem očí nezakrývá póry a nezpůsobuje podráždění očí a otoků, proto je jeho použití jako noční lék zcela odůvodněné.

Způsob, jak aplikovat krémy proti vráskám u mužů, se může lišit nejen z hlediska frekvence aplikace, ale také způsobu aplikace. V případě, že vráskám stačí lehce rozložena na kůži obličeje, a to zejména v oblasti klastrových vrásky na čele a obličejových vrásek, žádné aktivní kroky vedoucí k pokožce protahování krém korektor kolem očí je poháněn lehké, ale aktivními pohyby prstů do pokožky kolem očí . Tato "šoková" masáž činí kůži kolem očí pružnější.

Krémy na obličej lze aplikovat na oblast krku, ale ne pod očima. Za tímto účelem existují speciální prostředky pro pokožku kolem očí.

Co se týče interakce s jinými léky, je tato kosmetika dokonale kombinována s korektory - maskovacími prostředky pro drobné nedostatky na pokožce

trusted-source[4]

Colistar a péče o krásu a zdraví mužské pokožky

Italská kosmetická firma Kolystar se také nezdržovala od problémů vrásek silnějšího pohlaví a vyvinula speciální regenerační krém pro muže. Výrobce doporučuje začít používat již od 25 let. Tento krém, stejně jako předchozí, patří do profesionální elitní řady kosmetiky pro péči o pleť na obličeji.

Krém proti vráskám Denní revitalizující krém proti vráskám Společnost Collistar obsahuje jedinečný vzorec s potřebnými vitamíny a nutričními složkami kůže, omlazuje pokožku a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí. Je to výživný krém založený na přírodních esencích, který nasycuje pokožku pomocí užitečných mikroelementů a antioxidantů. Antioxidanty naopak chrání pokožku před ztrátou vlhkosti v buňkách, aktivují obnovovací procesy v různých vrstvách pokožky.

Snížení vrásek a vyhlazující účinek na pokožku jako celek je zajištěno přítomností speciální smýšlející tenzorové formulace v krému, která dává pokožce pocit odpočinku a relaxace.

Krém můžete kdykoli nebo dvakrát použít. Také se používá regenerační krém jako účinný po holení.

Zdraví a krása a premiér pro muže

Izraelská kosmetická společnost H & B se starala také o muže starší 30 let a vytvořila ochranný krém pro vrásky pro muže s SPF 15, který aktivně chrání pokožku před UV zářením. A i když tento krém nepatří do profesionální řady, dobře se osvědčil jako účinný regenerační a zvlhčující prostředek proti stárnutí. Krém je dostupný v klasických obalech (skleněná nádoba), takže si můžete sami přizpůsobit jeho spotřebu.

Krém je vhodný pro všechny typy pleti. Díky uklidňujícím a hydratačním účinkům pomáhá snadno odstraňovat tyto nepříjemné příznaky stárnutí pokožky jako suchost a loupání. Výtažky z heřmánku a šarlatu společně s olejem z čajovníku mají nádherný antiseptický a dezinfekční účinek, který umožňuje použití tohoto krému jako dobrého oholení.

Mastné kyseliny z řady Omega nasycují kůži živinami a mladé koenzymy Q10 aktivují obranyschopnost těla, aby bojovaly proti známkám stárnutí pokožky, z nichž nejvýznamnější jsou vrásky. Zabraňují procesu stárnutí a minerálům z Mrtvého moře v krému z vrásek TM Zdraví a krása.

Vitamíny A, C, E působí jako antioxidanty v krému, významně oslabují negativní vliv volných radikálů na kůži a saturají je energií. Také krém má ochranný faktor proti slunečním paprskům SPF 15, který aktivně bojuje proti fotografické barvení pokožky.

Lehká krémová konzistence umožňuje rychlé vstřebávání a zanechání stop na pokožce, což umožňuje použití kůže kdykoliv v případě potřeby s použitím přípravku na ošetření obličeje a krku.

Slavná značka Premier v Izraeli je představena v anti-vráskové pánské řadě proti vráskám proti vráskám sérum, vyživující regenerační krém a anti-vrásčitý noční krém.

Sérum (sérum) s bohatým komplexem vitamínů, mastných kyselin, olejů a minerálů z Mrtvého moře se týká oblasti obličeje, krku a očí. Výživný krém ve svém složení má liposomový komplex, oleje, minerály, vitamíny, užitečné rostlinné výtažky aloe vera, rozmarýn a levandule, citrusové kyseliny. To účinně hydratuje pokožku a změkčuje ji, obnovuje její pružnost a brání vzniku vrásek.

Zajímavé z pohledu našeho tématu je jedinečný profesionální noční krém pro vrásky pro muže TM Premier. Pomáhá v boji s malými a hlubokými vráskami, pomáhá omlazovat kožní buňky a normalizuje metabolické procesy v něm, odstraňuje otoky, posiluje a utahuje pokožku mužů i ve spánku.

Krém je obohacen řasami z Mrtvého moře a beta-karotenem. Určeno jak pro krk, tak pro obličej, včetně kůže kolem očí. Aplikuje se před senem. Je považován za jeden z nejlepších kosmetických prostředků pro muže v této oblasti.

Nabídka TM Apivita pro muže

Apivita - řecká značka kosmetických přípravků má vlastní sbírku peněz pro muže, která zahrnuje i po holení, stejně jako krémy a balzámy pro pravidelnou péči o pleť a vlasy. Atraktivní pro muže starší než 35 let se bude zdát univerzální proti vráskám a únavovým krémem pro obličej a kůži kolem očí s kardamom a propolisem.

Stejně jako ostatní produkty TM Apivita je tento krém produktem přírodní organické kosmetiky, což je způsobeno jeho poměrně vysokou cenou. 96% složení krému jsou přírodní látky s vhodným účinkem pro účely krému. Mimochodem, ke zvýšení antioxidačního účinku svých produktů Apivita používá místo zelené čaje organický zelený čaj, což zvyšuje účinek použití těchto kosmetických prostředků.

Vráskám pro muže obsahuje TM Apivita buk extrakt, který je schopen nejen, aby se zabránilo vzniku nových vrásek, ale také výrazně snížit hloubku stávající paralelní dobíjení pleti energii a mazání známky únavy v podobě otoků a nevzhledné kruhy pod očima.

Propolis a kardamom mají ochranný účinek proti nepříznivým podmínkám okolního prostoru a působení volných radikálů, které způsobují předčasné stárnutí lidské pokožky.

Krém se doporučuje použít k čištění obličeje (platí pro všechny krémy!) Jeden, nebo dokonce dvakrát denně lehce, není potřeba, aby se zabránilo oblast kolem očí, jako univerzální krém určený na obličej a oční víčka.

Krása pánské kůže od domácího výrobce

Ukrajinský výrobce organické kosmetiky "Yaka" v řadě péče o muže vyvinul přirozený krém na obličej "Zelená péče pro muže" s účinnou formulací pro boj proti prvním vráskám, které lze použít od 18 let.

Kupující tohoto krému zaznamenávají příjemnou, nenápadnou vůni, která je příjemná jak pro muže, tak i pro ženy, snadnou strukturu krému, která na kůži nezanechává nevkusné známky a více než zajímavou cenu. Takže 220 ml domácí přírodní krém stojí asi 80 UAH., Zatímco 30-50 g profesionální dovážené kosmetiky z vrásek bude stát kupující 800-1300 UAH., A ještě víc. Nicméně mnoho uživatelů považuje takové velké množství léku proti vráskám v džbánku bez ochranné membrány za nevýhodu, než je výhoda krému.

Vráskám pro muže TM Yaka považován za významný ochranný prostředek pro muže, kteří z mnoha důvodů po delší dobu jsou umístěny venku, a jejich kůže je vystavena nepříznivým životního prostředí a klimatických faktorů. Výživa a hydratace pokožky se dosáhne obohacení krému bambucké máslo, který je schopen proniknout do nejhlubších vrstev pokožky, buňky jsou nasycené vlhkostí a energie. Mnozí muži jsou rádi, že zaznamenali vynikající účinnost léku v boji proti suchu a neestetickému olupování kůže.

Krém lze použít jako péči o obličej a krk. Po nanesení krému získává pokožka záviděníhodnou měkkost, která je příjemná na dotek.

Loreal, Bioterm a Yves Roche z vrásek pro muže

Slavná francouzská společnost L'OREAL vyvinula kosmetickou řadu pro muže, která umožňuje odolat předčasnému stárnutí pokožky. Jasnými představiteli seriálu Maine Expert Vita Lifting jsou čistící krémová pěna s tonickým účinkem a anti-aging komplex s účinkem zvlhčování.

Oba výrobky mají výrazný zvedací účinek, který činí pokožku napjatou a elastickou, a také pomáhá skrývat pravý věk svého majitele. Formula Pro-retinol na bázi vitamínu A účinně vyhlazuje vrásky. Parní elastický krém posiluje vlákna kolagenu a elastinu. Vitamin E zvyšuje tón pleti. Jedinečný komplex ADC má uklidňující účinek, odstraňuje různé podráždění a zvyšuje ochranné vlastnosti pokožky a zabraňuje negativním vlivům zvenčí.

Dalším zajímavým zástupcem řady L'Oreal Expert Maine je univerzální krém proti vráskám pro silnější sex stop vráskám, který také obsahuje hydratační a ochranné systémy, jako předchozí nástroje, plus formule obohacená Bosfeloksom, uvolňuje pokožku a zabraňuje tvorbě vrásek. Malé vrásky se vymažou po hodině od zahájení léčby.

Způsob použití krémů z vrásek pro muže společnosti Loreal. Čisticí smetanová pěna se doporučuje aplikovat dvakrát denně, mírně pěnivý prostředek a aplikovat na vlhkou pokožku pomocí lehkých masážních pohybů. Odstraňte zbytky bavlněným tamponem. Anti-aging komplexní a proti vráskám krém je distribuován na kůži, se zvláštním zřetelem na oblasti s vráskami. Můžete použít 1, a nejlépe 2 krát denně. Vhodné jako prostředek po holení.

TM Biotherm, vývoj, který využívá výše jmenovanou společností, a L'Oreal, vyvinula řadu anti-aging kosmetika pro muže na základě tepelné vodě dává kůži druhý život.

Jasnou představitelkou této řady je krém pro muže Biotherm Homme Age Refirm, určený pro muže starší 30 let. On v krátké době dokáže výrazně snížit počet, stejně jako hloubku vrásek, což výrazně zvyšuje pružnost pokožky.

Kompozice omlazující kosmetiky Bioterm zahrnovala čistý křemík, který věrně slouží k posílení struktury pokožky. A biopeptidy podporují konstantní regeneraci kožních buněk. Krém je bohatý na ochranné a zvlhčující látky (glycerin a olej z mastného stromu) a také součástky proti slunečnímu záření. Speciální polymery aktivně vyhlaňují pokožku, čímž eliminují časné vrásky.

Krém se používá jako prostředek péče dvakrát denně. Je to skvělý prostředek po holení, který dokonale odstraňuje podráždění a dodává svěží vůni.

Biotherm Force Supreme Homme je výživný anti-stárnutí pleťový krém pro muže s opalovacím filtrem SPF 12, který také pomáhá výrazně snížit hloubku vrásek na obličeji. Produkuje omlazující účinek v hlubokých vrstvách pokožky, obnovuje buňky a zabraňuje vzniku vrásek.

Francouzská kosmetická společnost Yves Rocher vyvinula účinný anti-agingový krém na obličej pro muže a pomáhá tak bojovat proti takovým neatraktivním projevům vyblednutí pokožky jako vrásek. Hlavní složkou krému je extrakt ženšenu, který má pozoruhodný ochranný, stimulující a omlazující účinek.

Krém se používá pro oblast obličeje a krku, ne pro oční víčka. Použití krému 2 x denně v měsíci významně sníží viditelné známky stárnutí pokožky.

Vichy krém na vrásky

Francouzská firma Vichy, známý mnoho jako výrobce kosmetiky, je zaměněn s farmakologických přípravků, které nejsou ponecháni bez pomoci našich mužů a vytvořil smetanový korektor vrásek pro muže Vichy přípravky Homme Reti-the výplně, který je schopen trvale dát mládí a krásu mužské pleti.

Hlavní účinné složky krému jsou antioxidanty: retinol (vitamin A), který stimuluje produkci kolagenu v těle a zabraňuje tvorbě vrásek a vitamin C, známý pro jeho ochranný účinek a prevenci stárnutí kůže. Krém účinně chrání kůži silné poloviny lidstva před negativními vlivy UV záření a nebezpečí pro životní prostředí (znečištění vzduchu, vítr, chlad, apod).

Každodenní použití krému zlepšuje vzhled pokožky a vrásky s každou aplikací se stávají méně nápadné. Zdá se, že krém vyplňuje zevnitř a vyrovnává povrch pokožky. Ochrana před UV zářením neumožňuje uschnutí pokožky a udržení potřebné vlhkosti.

Krém by se měl užívat dvakrát denně, například ráno a večer. Použijte ho pouze na předem vyčištěnou pokožku, aniž byste se ocitli kolem očí. Je možné použít krém jako uklidňující a ochranný po holení.

Deklarujte kosmetiku proti vráskám

Hluboký vliv na kůži je známý elitní vráskám pro muže deklarovat 24h proti vráskám Comfort krém s jedinečnou SRC-komplex. Tato složka krému zvyšuje ochranné vlastnosti pokožky a zabraňuje zničení buněk. Mimo to v krému lze nalézt užitečné rostlinné oleje, kokos a slunečnice, len extrakt, vitamíny a minerální komplex toniskin, kyselina hyaluronová, glycerol, kyselina citrónová, xanthanová guma.

Oleje, glycerin a kyselina hyaluronová pomáhají omlazovat pokožku a udržovat optimální rovnováhu vody a soli v ní. Druhý je pro pokožku jakýmsi "džbánkem". A glycerin má také mimořádné ochranné vlastnosti, které brání negativním účinkům škodlivých faktorů, které postihují kůži zvenčí.

Kvasinkový extrakt (tonicskin) od starověku se používá v kosmetice pro omlazení pokožky, protože obsahuje ty vitamíny, aminokyseliny a stopové prvky, které pokožka potřebuje pro normální fungování. Kromě toho má kvasnice dobrý protizánětlivý účinek, což je velmi důležité, pokud používáte krém na holení. Kyseliny v krémě změkčují pokožku a xanthanová guma se používá v kosmetice jako zahušťovadlo pro krém.

Podle výrobce, pravidelné používání krému vám umožní zbavit se jemných vrásek za krátkou dobu a hluboké vrásky pod vlivem krému se stanou téměř neviditelnými. Zároveň získává kůži krásnou zářivost a výraznou pružnost.

Energetický krém pro vrásky přípravku TM Declare Anti-Wrinkle Energizing Cream také obsahuje komplex SRC, vitamín-minerální komplex, kyselinu hyaluronovou a kvasinky. Krém nasycuje pokožku energií a vlhkostí, odstraňuje příznaky podráždění, zvyšuje pružnost pokožky, snižuje počet a velikost vrásek na obličeji a krku.

trusted-source[5]

Oriflame pro muže

Mnozí věří, že slavná kosmetická společnost Oriflame je prostě povinna mít sérii péče o pleť pro obličej. A oni se nemýlili. Tato řada existuje a je nazývána Severní pro muže. Obsahuje péče o krémy a balzámy na obličej nebo oční víčka, na praní a po holení.

Účinně pomáhá bojovat s takovými potížemi, jako je vzhled vrásek na obličeji, krémový krém pro muže "Nord" společnost Oriflame. Obsahuje vitamín E, který zvyšuje vlhkost horních vrstev pokožky, což činí pokožku jemnější a jemnější. Kofein v krému pomáhá bojovat s otoky. Zvedací účinek krému je také zajištěn zavedením kofeinu do krému. Peptidy aktivně a účinně bojují proti vráskám, aktivují produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové v těle.

Krém také obsahuje 2 účinné patentované komplexy. Advanced Vlhkost Complex pomáhá udržet vlhkost v pokožce a zabraňuje jeho ztrátě bojovou suchost a odlupování kůže. Arctic Pro Defence (Rodhiola Rosea extrakt z kořene ) - na základě extraktu Rhodiola rosea kořenového komplexu, která je rezidentem v polárních oblastech, studny antioxidantů, které chrání pleť před negativními účinky některých světových faktorů. Také krém obsahuje UV ochranné filtry.

Krém od Oriflame se s výhodou aplikuje na malé množství na čistou pokožku obličeje a krku a v kruhovém pohybu lehce masíruje do pokožky, čímž se vyvaruje aktivních účinků vedoucích ke ztrátě elasticity kůže.

Ostatní krémy pro muže

French TM Phytomer je kosmetický prostředek pro péči o pleť s mořskými produkty. Pánská kosmetická řada z období stárnutí pokožky a vrásek představuje regenerační krém proti vráskám pro oči a obrysy rtů, které mají výrazné omlazující, obnovující a ochranné vlastnosti. Krém účinně bojuje s vnějšími indikátory únavy ("sáčky" a ztmavnutí oblasti pod očima) a stárnutí (vrásky) pokožky. Ideální pro citlivou pokožku, náchylná k podráždění.

Italská společnost TM Planter vyvinula aktivní krémový krém s kyselinou hyaluronovou pro muže přes 30 let. Kyselina hyaluronová spolu s vitamíny a rostlinnými extrakty pomáhá omlazovat kůži a naplňovat ji energií. Krém dokonale tónuje pokožku a ponechává efekt čerstvosti a relaxace.

Společnost Guam představila soudu mužské populace planety krém proti vráskám TALASSO s extrakty řas, mořské vody, malachitového extraktu a mořského komplexu pro vrásky. Vysoký obsah bioaktivních látek přímo přeměňuje vybledlou pokožku, dává jí pružnost a skutečně zdravé záření, charakteristické pro mládí.

Zpevňující krém z vrásek na bázi peptidů z rýže a organického křemíku Men Renergy 3D TM Lancome je určen pro dospělé muže ve věku 40 let. Aktivuje mikrocirkulaci buněk, zlepšuje tón pleti, podílí se na tvorbě kolagenu a elastinu. Aplikace krému se kombinuje s pohybem, který zvyšuje tón pleti.

Obecné informace o krémových krémách pro muže

Všechny výše uvedené prostředky nejsou léky a kontraindikace jejich užívání jsou obvykle omezeny na individuální intoleranci určitých složek krémů. Vedlejší účinky vrásky krémy pro muže se může projevit ve formě alergických reakcí (vyrážka, svědění, zčervenání, rýma), jakož i ataky bronchiálního astmatu (pro kompulzivní krémové aroma). Předávkování krémů z vrásek se obvykle nedodržuje.

Pokud jde o účinnost těchto krémů, nejlepší krém na vrásky pro muže je ten, který vyhovuje vaší pokožce svým individuálním vlastnostem. A to je již dáno zkušeností. V každém případě správné použití krému proti vráskám v souladu s pokyny přinese ovoce a pomůže pokožce vyrovnat se s dehydratací a brzkým stárnutím.

Nedostatek účinku je často spojen nejen se samotným krémem, ale s nesprávnou přípravou pokožky k aplikaci produktu. Kůže musí být předem vyčištěna. K tomu můžete použít speciální čisticí prostředky, nejlépe stejné série jako krém, nebo alespoň mýdlo.

Pravidelnost a včasnost její aplikace hraje velkou roli při dosahování požadovaného účinku od krému. Nečekejte na mysl-foukací účinek, pomocí krém na vrásky z jednotlivých případů. Jedná se o druh terapeutické kosmetiky, která vyžaduje pravidelné užívání. Nečekejte a vzhled prvních vrásek, protože jejich zbavování bude stát víc než zabránění. Navíc použití krémů je docela příjemné, na rozdíl od některých poměrně agresivních salonních postupů pro omlazení pokožky.

Trvanlivost krémů je důležitým faktorem jejich účinnosti. Podmínky pro skladování krémů na vrásky jsou obvykle omezeny na pokojovou teplotu, ale pokud jsou na obalu vyznačeny další podmínky se smetanou, musí být dodrženy. Takže se vyvarujete předčasného lámání zápachu a konzistence krému, což naznačuje poškození smetany a její nespolehlivost k použití.

Nelze říci, že zde jsou diskutovány všechny krémy pro muže, které pomáhají zbavit se nevzhledných vrásek na obličeji. Většina známých značek má k řešení tohoto problému více než jeden prostředek proti stárnutí. A každý den jsou všechny nové a vylepšené léky na vrásky. Takže je prostě nemožné je všechny považovat za jeden článek. Je důležité si uvědomit, že existuje možnost volby a obratně ji používat.

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Krém na vrásky pro muže: nutnost nebo obyčejný pohyb PR?" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.