Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Mumie v tabletách od striže

Lékařský expert článku

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 24.06.2018

Mnoho lidí slyšel o mumii, ale nikdo neví, co to je. Stručně řečeno, jedná se o přírodní látku obsahující celý komplex minerálů, aminokyselin, vitamínů, enzymů - jen asi 80 různých látek, které jsou pro zdraví důležité. "Slzy po horách", "pryskyřice života" - takové figurální názvy výmluvně charakterizují jedinečné vlastnosti tohoto přírodního balzámu. Podle oficiální klasifikace je to biologicky aktivní přísada.

Léčivé vlastnosti mumií jsou již dlouho známy, zvláště mezi národy Asie, ačkoli ještě nebyly důkladně studovány. Moderní farmaceutický průmysl nabízí několik různých forem, včetně přípravy tablet.

trusted-source[1], [2]

Indikace pro použití

Indikace pro použití výrobku jsou založeny na jeho jedinečných vlastnostech. Mumie v tabletách od striže

 • učiní pružnou pokožku, obnoví ji;
 • intenzivně ho nasycuje užitečnými látkami;
 • zabraňuje tvorbě a uvolňuje strihy;
 • uzdravuje rány;
 • nemá žádné škodlivé nebo vedlejší účinky.

Mumiye - skutečný zázrak-elixír, účinný v různých dávkách. Díky své univerzálnosti je látka aktivně používána nejen farmakologickými, ale i kosmetologickými. Krémy, pleťové vody, gely, pasty s mumií - celý arzenál služeb. Ale kosmetika může být provedena vlastním rukama. Takový krém nebo maska není méně účinná, ale mnohem levnější než koupená.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Má pozitivní vliv na průběh a činnost oxidačních a redukčních procesů, výměnu tuků, bílkovin, sacharidů, vodní soli a minerálů.

Stimuluje imunitní systém, regenerační procesy v poškozených tkáních, má omlazující účinek.

Eliminuje bolest a zánět, zrychluje pooperační zotavení, eliminuje negativní účinky rádia a chemoterapie.

Aktivní složky stimulují buněčné dělení, podílejí se na syntéze DNA a RNA

Mumiye má kumulativní kapacitu. Kumulativní účinek je však někdy nežádoucí, protože může vést k předávkování a vyvolat nepředvídané reakce. Oni však rychle zmizí, když je mumie přerušena.

Použití mumie ze strií během těhotenství

Efektivní je také použití mumií v tabletách od strií během těhotenství. Nebyl pozorován negativní účinek léčiva na průběh těhotenství a na novorozence s kojením. Ačkoli někteří lékaři doporučí v tomto období nepoužívat mumii v žádné formě a od kožních nedostatků se zbavit úspěšného dodávání a dokončení kojení.

Kontraindikace pro použití

Hlavní podmínkou použití mumií je záruka přirozenosti a vysoké kvality. Získané od náhodných lidí nebo v pochybných místech mohou být drogy neúčinné a dokonce i nebezpečné.

Pokud se mumie používá podle dávkování a načasování, kontraindikace k použití se prakticky nezaznamenávají.

Pozornost neublíží, protože mumie je silným povzbuzujícím prostředkem a jeho nekontrolovaný příjem je v některých případech plný překvapení. Takže mumie je schopná

 • zvýšení krevního tlaku;
 • k urychlení srdeční frekvence;
 • snižuje srážení krve.

Je zakázáno užívat mumie s vysokým pulsem, palpitacemi, krvácením z nosu, ve střevě nebo děloze.

 • Hemofilie je také kontraindikací mumií.

Hypertenze s použitím mumií v tabletách ze strií by měla být obzvláště opatrná: užívejte malé dávky a vždy v kombinaci s léky z tlaku.

 • Během používání jsou alkoholické nápoje přísně zakázány, i když nejsou silné.

Někteří věří, že během těhotenství a kojení nemůžete užívat mumie. Ale to není kategorický zákaz.

 • Lék se nedoporučuje dětem mladším 12 let (v některých zdrojích až do 14 let), starším - po 70 letech.

Maligní a benigní novotvary a další závažné chronické nemoci jsou kontraindikací pro použití "horského vosku".

Není možné vyloučit možnost individuální přecitlivělosti, stejně jako neslučitelnost přípravku s jinými farmakologickými látkami.

Existuje však názor, že čistá mumie vysoké kvality, jako přirozený regulátor těla, nemá absolutně žádné kontraindikace v malých dávkách.

trusted-source[3], [4], [5], [6]

Nežádoucí účinky

Odhaduje se, že v 94% případů má správná aplikace mumie požadovaný výsledek. Nemyslete si, že čím je dávka vyšší nebo čím delší je doba užívání, tím lepší je výsledek. Naopak, nekontrolovaná samoléčba je nepravděpodobné, že by ji zlepšila nebo mohla zhoršit.

Nežádoucí účinky mumií v tabletách z strií jsou možné jako alergie na složky, které tvoří masti nebo krémy.

Příznaky otravy v podobě průjmu, nevolnosti nebo zvracení jsou možné při předávkování.

Informace o komplikace v podobě duševní poruchy (nesprávným použitím vyžaduje náležitou péči - Existují také zprávy o kvalifikaci potvrdit nebo popřít, že nitrožilní podání vede k narušení srdečního rytmu, srdeční komory, porušení vodivosti ..

Nové téma o vedlejším účinku mumie bylo jeho radioaktivita.

Zlatá mumie v tabletách

Zlatá mumie v tabletách je biologicky aktivní přísada užitečná pro prevenci a léčbu různých onemocnění. Zejména doplňky stravy:

 • Pomáhá neutralizovat toxiny v játrech;
 • zlepšuje procesy tvorby krve;
 • zlepšuje metabolické procesy v myokardu;
 • obnovuje kostní tkáň, kožní buňky;
 • zvyšuje účinnost, zlepšuje celkový stav;
 • úspěšně odolává patogenům;
 • jako preventivní látka chrání proti zánětlivým procesům v různých systémech a orgánech;
 • brání vzniku žaludečních a duodenálních vředů;
 • urychluje hojení pálení, zlomenin a dalších následků zranění;
 • posiluje imunitní sílu před nepříznivými faktory prostředí.

Zlatá mumie v tabletách je vyrobena z nejčistších surovin, zatímco technologie umožňuje zachování léčivé a stravitelnosti přírodních látek. Ani jako profylaktická, ani jako léčebná mumie v tabletách ze strií nezpůsobí nežádoucí účinky, alergické reakce. Individuální intolerance je velmi vzácná.

Kontraindikace: jejich minimum. Těhotenství a kojení - u žen ve věku (do 14 let) u dětí.

Maska z řezů s mumií v tabletách

Maska z strií s mumií v tabletách je vyrobena na základě klasického dětského krému. Jedna zkumavka (80 gramů) je dostatečná pro dvě tablety mumie, rozpuštěné v lžičce vařené vody. Recept:

 • krém se vytlačuje z trubice;
 • přidat řešení k mumii;
 • důkladně promíchejte, dokud je hladký;
 • přemístění do uzavřené nádoby;
 • uchovávejte v chladničce.

Chcete-li zlepšit požadovanou akci, stejně jako aromatizace, můžete přidat několik (asi deset) kapek esenciálního oleje, například levandule, rozmarýnu, oranžové, růžové.

Získaná maska s mumiemi v tabletách od strižů by měla být jemně protřepána do problémových oblastí. Doporučuje se, aby to bylo provedeno do tří měsíců, a pokud je to nutné, a déle. Koneckonců, kůže každého člověka je individuální a výsledek postupů je různý v čase.

Dávkování a podání mumie ze strií

Střely na těle mohou poškodit jakýkoli tvar a náladu. U žen se objevují na břiše, boky kvůli těhotenství, po porodu nebo jen při prudkém snížení hmotnosti. Muži také čelí tomuto nepříjemnému problému.

Mumie v tabletách od striže je velmi účinným nástrojem. Ale měli byste vědět, že to bude trvat dlouhou dobu, to je několik týdnů, takže buďte trpěliví a nezastavujte postup dříve, než bude požadovaná platnost. Několik tipů:

 • čím dříve začíná postup, tím jednodušší a snazší je dosažení tohoto účinku;
 • lék je vhodný pro prevenci strií;
 • je nejlepší používat čerstvé přípravky připravené před použitím.

Způsob aplikace a dávka mumie v tabletách od strižů jsou standardní: na tubě dětského krému - dvě tablety doplňků stravy. Pro kompresi se 1 g látky rozpuštěné ve vodě (asi čajové lžičky) smíchá s lžící vonného oleje.

Chcete-li dosáhnout úspěchu, krémy a komprese od strižů, celulitida by měla být aplikována na problémové místo a třením lehkými kruhovými pohyby. Dělejte to pravidelně denně. Předtím je žádoucí parní kůži.

Nejlepší je použít nástroj vyrobený samostatně na základě dětského krému s přidáním mumie v tabletách od strižů. Někdy se pro rychlejší účinek přidávají drcené tablety k léčivům, které již obsahují mumii (například rozlišuje masku).

Velmi účinným způsobem je balení horké vody na vodní lázni a olivový olej. Dvě tablety rozetřete na gázu a přitlačte je na olejované striže.

Tablety s mumiemi z řezů jsou také používány maséry. Protáhněte dvě tablety, promíchejte s olivovým olejem a jemně protřete do problémových oblastí.

Zajímavý recept s přídavkem kávy a medu:

 • 50 g mleté kávy;
 • 2 tablety práškové mumie;
 • lžíce medu;
 • 10 kapek vonného oleje.

Smíchejte směs do těla před namáčením a poté opláchněte. Postupujte dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. Chová se jako přírodní křovina.

Perzistence a asertivita budou plně odměněny: staré úseky budou výrazně sníženy a čerstvé budou úplně zmizeny, kůže bude obohacena o vitamíny a bude mladší, bude pružná a pružná.

trusted-source[7], [8]

Předávkování

Dávkování závisí na hmotnosti, věku, zdraví člověka, stejně jako na účel užívání a lékové formy mumie. Obvyklá denní norma je jedna nebo dvě tablety, vezměte je během jídla, každý kus. Průběh léčby trvá tři až čtyři týdny, při zlomeninách kostí je delší - dva měsíce. Někteří odborníci praktikují jiné schémata, s přerušeními nebo bez nich. Při výpočtech se vychází z množství čisté látky.

Předávkování při užívání mumií v tabletách z strií je velmi vzácný jev. Pokud se to stane totéž, projeví se zpravidla formou dyspepsie. Obecně nejsou vyjádřené nežádoucí důsledky pro jednotlivé orgány nebo celý organismus se správnou dávkou fixní.

Nežádoucí účinky mohou nastat, pokud spotřebujete látku příliš dlouho, více než měsíc bez přerušení. Tomu předchází příznaky podobné otravě. Zmizí okamžitě po zastavení příjmu doplňků stravy.

Interakce s jinými léky

Pokud jde o interakci s jinými léky, mumie v tabletách z strií dobře funguje u většiny léčivých přípravků.

Tento dietary supplement "nelíbí" alkohol, proto by neměl být používán, pokud jsou pacientovi předepsány léky vyrobené s lékařským alkoholem.

Při použití krémové masky, krémového balzámu nebo vlastního výrobku s mumií v tabletách od strií (nebo pro jiný účel) se nedoporučuje používat současně jiné masti.

Specialisté také upozorňují na zvláštní opatrnost při současném podávání mumií a léků obsahujících euphylin.

Zdravá osoba může použít mumii pro prevenci.

Podmínky skladování

Mumie v přírodě vypadá jako viskózní amorfní látka. V tomto stavu obsahuje nečistoty - písek, kameny, prach. Původ mumie - biologické (existuje více verzí, např. IT výkalů netopýři) složení - organická látka a minerální hornina, která je odstraněna během zpracování. Rafinovaný mumie sjednotí, je tmavě hnědé barvy, se specifickým pachem, ostrou hořkou chutí. Roztaví se na 80 stupňů, dobře se rozpouští ve vodě. Časem se hmota ztrácí vlhkost a stává se pevnější.

Farmaceutická mumie v tabletách od strižů nemá ráda sluneční světlo, takže podmínky pro skladování zajišťují suché a tmavé místo. Teplo je méně škodlivé, ale teplota v těchto místech by neměla přesáhnout 20-25 stupňů.

Hotové krémy, které nabízejí lékárny a prodejny parfémů, ztrácejí svou účinnost v důsledku krátké trvanlivosti. V otevřené nádobě, i v chladničce, krém oxiduje. Díky této specifičnosti je nejúčinnější čerstvě připravený produkt doma.

Datum vypršení platnosti

Mumie a její obsahují kosmetiku a biologicky aktivní látky jsou prodávány bez předpisu. Při správném skladování mumie v tabletách od strižů garantuje výrobce pětiletou účinnost. Doba použitelnosti masti je jeden rok, čípky - tři roky.

Kromě lékárenských formulářů existují domácí kosmetické, imuno-opevňující recepty používající mumie v tabletách od strižů. Musí být použity co nejdříve.

Stejně jako všechny ostatní drogy musí být mumie uložena v místech nepřístupných dětem.


Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Mumie v tabletách od striže" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.