^

Nemoci v těhotenství

Fetální bradykardie v časném a pozdním těhotenství

Standardní porodnické stanovení plodu bradykardie bylo udržováno FHR <110 tepů za minutu po dobu alespoň 10 minut. 

Zácpa během časného těhotenství

Při analýze klinických případů si praktikující gynekologové všimnou, že u mnoha žen nejčasnější známkou těhotenství není ani opožděný menstruační cyklus, ale zácpa. 

Důsledky a komplikace hnědé sekrece během těhotenství

Úspěšné vyřešení mimoděložního těhotenství a puchýřského smyků ponechává ženě šanci stát se matkou v budoucnu, i když to bude muset čekat nejméně šest měsíců, než se tělo zotaví. 

 

Hnědý výtok během těhotenství po různých manipulacích

Vzhled hnědého výtoku během těhotenství, který není doprovázen jinými podezřelými příznaky, nemusí být spojen s fyziologickými procesy v těle. 

Brown propuštění během těhotenství v různých obdobích

Příznaky hnědého výtoku během těhotenství nejsou v poslední době tak vzácné. A pokud se domníváme, že ve většině případů tento příznak naznačuje více či méně závažnou patologii, je důležité nepřehlížet potíže a včas požádat o pomoc.

Brown propuštění během těhotenství jako projev nemoci

Mnoho onemocnění ženského reprodukčního systému může probíhat latentně i před těhotenstvím, ale pod vlivem hormonální úpravy a oslabení proti tomuto pozadí obranyschopnosti těla získávají novou, aktivní formu. 

Zrání placenty: později, předčasné

Je třeba pochopit, jak placenta dozrává za normálních podmínek a jaké jsou její funkce, aby věděla, jaké patologické změny a jejich znaky mohou být.

Pocit gravitace během těhotenství: proč a kde se to děje?

Je třeba mít na paměti, že pocit těžkosti během těhotenství je způsoben především nevyhnutelnými fyziologickými změnami a posuny v celkovém metabolismu, ke kterým dochází v těle žen během celého období těhotenství.

Ztráta vlasů u žen během těhotenství po porodu

Problémem, kterým čelí mnoho těhotných žen, je vypadávání vlasů. Alopecie v období těhotenství je spojena s těmito faktory

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.